אבקת חלבון דימטייז

Dymatize הוא שם ידוע למדי במשחק התוספים, המייצר חטיפים, אבקות חלבון, מרוויחי המונים, קריאטין, גלוטמין וכל מה שביניהם. יש להם מוניטין טוב עם אתרי בדיקות של צד שלישי כמו Labdoor, והחברה עצמה מצהירה כי מוצר הדגל שלהם הוא אבקת החלבון ISO 100 שלהם.

ISO 100 הוא מי גבינה הידרוליזית, כלומר מבודד מי גבינה – צורת הגבינה הנמוכה ביותר בשומן והקלוריות הנמוכות ביותר – הועברה באמצעות אנזימים המפרקים אותה לצורה הקרובה יותר לחומצות האמינו הבסיסיות שלה.

זה אומר שהוא מתעכל מהר יותר מהבידוד הסטנדרטי שלך, ובעוד שרבים מהאנשים מדגישים שכמה שחשוב לאחרי האימון, אני חושב שזה עשוי להיות שימושי עוד יותר אם אתה מהסוג לצרוך מי גבינה לפני או במהלך האימון. המדע אכן מציע כי Iso-100 עשוי להיות יעיל במיוחד להחלמה, בנוסף הוא במחיר סביר וטעמו נהדר.

אבקות החלב הטובות ביותר ניתן למצוא כאן.

Dymatize ISO 100 מידע על תזונה

בשני הטעמים, סקופ אחד מספק 120 קלוריות, 25 גרם חלבון, 2 גרם פחמימות (1 גרם סוכר וללא סיבים) ו- 0.5 גרם שומן. התוצאה היא תוסף של 4.8 קלוריות לגרם חלבון. (הציון הטוב ביותר שאתה יכול להשיג שם הוא 4 קלוריות לגרם חלבון, וזה אפשרי אם בחלבון יש אפס פחמימות ואפס שומן.)

זה מעט מלוח, עם 160 מיליגרם נתרן או 7 אחוז מהצריכה היומית המומלצת, אבל אם אתם צורכים זאת סביב האימונים שלכם, כנראה שתזדקקו למלח נוסף. וזה ממש לא כל כך הרבה מלח.
אחרת, אין מה להגיד הרבה על המיקרו-תזונאים. הוא די נמוך בסידן עם 10 אחוזים מה- RDI שלך ולא גבוה במיוחד או נמוך בכולסטרול עם 10mg, או 3% מה- RDI.

Dymatize ISO 100 מרכיבים

בידוד חלבון מי גבינה הידרוליזה הוא המרכיב הראשון, ואחריו בודד חלבון מי גבינה (כך שזה לא 100 אחוז חלבון הידרוליזה), אבקת קקאו, מלח, לציטין סויה (לצורך שילוב), טעמים טבעיים ומלאכותיים, אשלגן כלורי, והממתיק המלאכותי הנקרא סוכרלוז. , המכונה גם Splenda

Dymatize ISO 100 יתרונות ויעילות

זוהי רשימת מרכיבים פשוטה ללא הפתעות אמיתיות – כמעט בכל אבקת חלבון בשוק יש לציטין סויה וסוכרלוז, אם כי ברובם יש ממתיק מלאכותי נוסף שנקרא אשלגן אשלספאם.

השאלה האמיתית כאן היא, למה לקבל מי גבינה? כשתזכור את העובדה שאיזו 100 הוא רק מי גבינה בעיקר הידרוליזה, חשוב לתאר את הצורות העיקריות של מי גבינה. הפחות מעובד הוא תרכיז מי גבינה, בבודד מי גבינה היקר יותר מוסרים את מרבית הפחמימות והשומן, ואז יש מי גבינה הידרוליזית, שמתפרקת בחלקה על ידי אנזימים או חומצות. הרבה אנשים רואים את זה לעיכול מראש, ולכן זה יכול להיות קל יותר לעבד אנשים עם בעיות עיכול.

חשוב מכך, הוא מתעכל במהירות רבה, על פי מאמר שפורסם בכתב העת Journal of AOAC International. (1) לכך עשויות להיות השלכות על ההתאוששות: מחקר שנערך בשנת 2010 בכתב העת למדע ורפואה בספורט של 28 גברים מצא כי מי שהשלים עם מי גבינה הידרוליזה החזירו את כוחם במהירות רבה יותר מאשר קבוצה שלקחה בודדת מי גבינה. (2) אם להיות הוגנים, זה הבדל שכנראה שימושי רק לספורטאי עילית, אך בכל זאת הוא מעניין.

אחרת ראוי לציין שב- Iso 100 יש פחות מחצי גרם לקטוז למנה, כך שזה כנראה לא יגרום לבעיות עבור רוב האנשים הרגישים ללקטוז. יש בו גם סויה והממתיק המלאכותי סוכרלוז, שאנשים מסוימים עשויים למצוא בעייתיים, אם כי עלינו להדגיש שלציטין סויה בהחלט לא ישפיע לרעה על רמות הטסטוסטרון שלך.

שלא כמו הרבה קשקשים, ל- Iso 100 אין אנזימי עיכול נוספים כמו אמינוגן או פפאין, מה שעשוי לסייע בהפחתת עיכול בקרב צרכנים מסוימים. (3) יש בזה כל כך מעט לקטוז שזה לא סביר לגרום להפרעות עיכול בקרב רבים מדי. אנשים, אך אם אתה מגלה שאתה נוטה לחוות קשיי עיכול מאבקות חלבון גם כאשר הם נטולי לקטוז, אתה עלול לפספס את האנזימים.

Dymatize ISO 100 מחיר

המחיר משתנה לא מעט: אתה יכול לקבל 1.6 פאונד, או 24 מנות, במחיר של בין 29 ל -56 דולר. בדרך כלל, עם זאת, העלות היא 30 עד 35 דולר. זה מגיע לסכומים של 1.20 עד 1.40 דולר למנה או 5 עד 6 סנט לגרם חלבון. המחיר יורד אם אתה קונה אמבטיות גדולות יותר.

זה עוד כמה סנט לגרם חלבון מאשר חלבון מי הגבינה הממוצע שלך, אבל זה לא מפתיע מדי בהתחשב בעובדה שמי גבינה הידרוליזה יקרה יותר לייצור.

ל- Dymatize מחיר די טוב עבור מה שאתה קונה.

מסקנות

יתרונות
טעים (אם מתוק) עם מים
עשוי לעזור לך להתאושש מהר יותר
הרבה חלבונים לקלוריות
דל כולסטרול
כמעט ללא לקטוז

חסרונות:
לא הידרוליזה של 100%
מכיל סויה
מכיל ממתיקים מלאכותיים
קצת יקר