אבקת חלבון מומלצת לנשים (מעודכן 2022)

15 אבקות חלבון נבדקו
28 שעות מחקר
59 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

בשנים האחרונות מותגים מובילים מבינים את הצורך להשיק אבקות חלבון לנשים תוך התאמת ההרכב שלהן למשקל גופן (נמוך בממוצע משל הגברים) והיעדים של המתאמנות (יותר חיטוב, פחות בניית מסת שריר). ישנן תרכובות נהדרות ומותאמות בדיוק בשבילכן אבל חשוב להכיר גם את הצד השלילי.

הייצור של אבקות החלבון בחו"ל איננו נתון לפיקוח וחברות תוספי התזונה חופשיות להוסיף רכיבים כראות עיניהן. המטרה שלהם היא מקסום הרווח לכן לא פעם מוצאים דרכם אל התרכובת ממתיקים מלאכותיים, שאמנם משפרים את הטעם בצורה ניכרת, אך זוהי תוספת שעדיף להימנע ממנה. וכן, מבצעים מהלכים נוספים של התבססות על חומרי גלם בעייתיים. על כן, בחירת אבקת חלבון היא תהליך שיש לגשת אליו בזהירות. בדיוק בשביל זה ריכזנו עבורכן את אבקות החלבון המומלצות ביותר שיש כרגע לנשים. 

אלו הן אבקות החלבון לנשים אשר נבחרו לטובות ביותר לשנת 2022.

תמורה מעולה

אבקת חלבון לנשים אלפא

מתאים לצמחונית

אבקת חלבון לנשים צמחונית

הרכב מנצח

אבקת חלבון לנשים קולגן

כיצד בוחרים אבקת חלבון לנשים ?

בדרך כלל משמשות אבקות חלבון להגדלת מסת השריר או לסיוע בירידה במשקל. הן טובות גם לאלו המחפשות דרך מהירה ונוחה לתגבר את התזונה היומיומית בחלבון.

עם זאת, שפע המותגים שיש היום בשוק התוספים, שמכיל בתוכו מגוון רחב של סוגים וטעמים, יכול להיות מבלבל ולהקשות על בחירת אבקת החלבון הנכונה לנו באופן אישי.

המוצרים הכלולים במאמר זה נבחרו על פי הקריטריונים הבאים:

בדיקות של גורמים מוסמכים – איתרנו מוצרים שנבדקו ואושרו על ידי גורמים מוסמכים בענף על מנת להבטיח את בטיחות ואיכות המוצר.

רכיבים איכותיים – בנוסף לסוג ואיכות המרכיבים, דאגנו לבחור אבקות שמכילות באופן יחסי מספר מצומצם של חומרי מילוי, תוספים ורכיבים מלאכותיים.

ערך תזונתי – לקחנו בחשבון את הערך התזונתי של כל מוצר, כשאנחנו שמים דגש על מוצרים עתירי חלבון ומופחתי סוכר.

איכות המותג – בדקנו כל מותג ומוצר על מנת לוודא שהם עומדים בסטנדרטים העסקיים והרפואיים שלנו. אבקות החלבון של אלפא בהחלט שם.

 כמו כן, שימו לב שלמרות שמוצרים אלו משווקים לנשים או מכילים רכיבים המועילים לנשים במיוחד, רוב האוכלוסייה הבוגרת הבריאה יכולה ליהנות מאבקות החלבון המפורטות כאן. 

אבקות חלבון לנשים דלות בקלוריות ועשירות בחלבונים פחות עתירות בחלבון אל מול החלופות לגברים אבל לרוב באות עם תוספות נחמדות אחרות, שלמשל עוזרות בתהליך שריפת השומנים. עם זאת, אם מטרתך המרכזית היא ירידה במשקל, יש מוצרים מיוחדים שנועדו בדיוק למטרה זאת וניתן לקרוא עליהם בכתבה על שורף שומנים מומלץ לנשים

הבחירה שלנו

אם את מחפשחת להוסיף אבקת חלבון אופטימלית לתזונה היומית שלך וכשדרוג לשגרת האימונים אז אבקת החלבון לנשים של מיס אלפא תהיה בחירה מושלמת עבורך. אבקה זאת עשירה בחלבון ומכילה בנוסף חומצת ל-קרנטין המאיצה את תהליך שריפת השומנים בעת עיסוק בפעילות גופנית. בנוסף, אבקה זאת מהווה מקור נהדר לסיבים תזונתיים המעניקים תחושת שובע ומסדרים את פעילות המעיים. 

האבקה הזאת בעלת טעם ומרקם נעימים ומתמוססת בקלות במים. כך שניתן לשתות שייק כזה לאחר אימון למקסום התוצאות. מבחינת פיקוח – אבקה זאת מיוצרת בישראל תחת פיקוח משרד הבריאות, מה שמבטיח שאין תוספות משונות ובלתי מפוקחות בתרכובת והיא כשרה. 

עם המבצע בו נמכרת אבקה זאת כעת 1+1, זאת בחירה נהדרת ומשתלמת לאבקת חלבון מומלצת לנשים שתוכלי להוסיף לתפריט היומי שלך.

יותם פרל
יותם פרל
יותם הוא מאמן כושר, התשוקה שלו לתחום הביאה אותו לשתף את המידע עם העולם באמצעות בלוג זה. ההמלצות שלו ותכניות האימונים כבר עזרו להמון אנשים להשיג את הגוף שהם תמיד רצו ובאופן כללי להפוך לבריאים וחזקים יותר.
עשוי לעניין אותך..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.