אבקת חלבון מומלצת

15 אבקות חלבון נבדקו
28 שעות מחקר
59 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

עם היצע כל כך גדול של אבקות חלבון, קשה לנו לפעמים לבחור באבקת חלבון הטובה ביותר. בעוד חלק מהמוצרים הקיימים בשוק הם מהמובילים בעולם, קיימים גם מוצרים פחות איכותיים, שלא יועילו, ואף עלולים להזיק לכם, ולכן עדיף להתרחק מהם.

בדיוק בשביל זה בדקנו והשווינו, ואנו גאים להציג בפניכם את 5 אבקות החלבון הטובות ביותר בשוק נכון להיום. חשוב מאוד לצרוך אבקות חלבון ולרכוש אותן ממקור אמין, כדי לשמור על בריאותכם.

הבחירה שלנו
iso100
DYMATIZE ISO 100
טעם מצוין
אבקת חלבון BPI WHEY HD
BPI WHEY HD
תמורה מעולה למחיר
PURE COMPLEX
PURE COMPLEX

אבקות החלבון הכי מומלצות ב2021

1.

אבקת חלבון DYMATIZE ISO 100

iso100

מדובר באחת מאבקות החלבון המובילות בשוק העולמי עם אישור של מנהל המזון והתרופות האמריקאי. המוצר פותח במשך שנים רבות במעבדות החברה, ונחשב למוצר מוביל בקרב ספורטאים מקצועיים ותחרותיים.

הייחודיות של חלבון DYMATIZE ISO 100 היא באחוז החלבון הגבוה באבקה. מדובר ב-83.3% מכלל האבקה. האבקה נחשבת קלה לעיכול ואינה מכילה פחמימות, שהן אלו שאחראיות להרגשת אי הנוחות במערכת העיכול.

יתרונות

2.

אבקת חלבון One Whey של חברת Super Effect

One Whey של חברת Super Effect

אבקת החלבון של One Whey מצטיינת בעיקר בעצירת פירוק השריר וזאת בשל פרופיל חומצות האמינו הייחודי שלה. האבקה מתאימה בעיקר לספורטאים המעוניינים לשמור ולצבור מסת שריר נוספת ללא צורך בצריכת שומן. האבקה מהווה תוספת משמעותית לתפריט הספורטאי ומעשירה אותו. האבקה מכילה חלבון מי גבינה איכותי ונמענת ממרכיבים זולים ולא יעילים. ניתן להשיג את האבקה במגוון טעמים לפי הטעם האישי.

יתרונות

3.

אבקת חלבון PURE COMPLEX

PURE COMPLEX

אבקת החלבון של PURE COMPLEX משלבת שני סוגי חלבון עיקריים, חלבון מי גבינה וחלבון הידרוליזט. חלבון מי גבינה נחשב לאחד מסוגי החלבון האיכותיים בשל יכולת הספיגה הגבוהה שלו ביחס למקורות חלבון אחרים כגון: סויה, דגים, בשר וחלב. חלבון ההידרוליזט הוא חלבון שעבר תהליך של פירוק ליחידות קטנות של חלבון ולכן נספג בצורה טובה יותר בגוף. 

המטרה שלכם היא להוסיף מסת שריר והדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא באמצעות כמות גדולה של חלבונים ואת זה תוכל למצוא בנדיבות בגיינר של  Real Gains.

יתרונות

4.

אבקת חלבון BPI WHEY HD

אבקת חלבון BPI WHEY HD

אבקת החלבון של BPI WHEY HD מורכבת מ-4 חלבונים עיקריים ומסייעת בבניית השריר, כמו גם מפחיתה את זמן ההתאוששות לאחר האימון. החלבונים העיקריים באבקה הם: חלבון מי גבינה, חלבון חלב וחלבון איזולט, כל אלו מספקים כמות חיונית חומצות אמינו לשריר, ומשפרים את קצב התאוששות השריר. האבקה נחשבת כבעלת ערכים תזונתיים גבוהים תוך מתן דגש ליצירת הטעם שיגרום לכם להנאה בעת צריכת המוצר.

יתרונות

5.

אבקת חלבון BPI WHEY HD

אבקת חלבון PROSTAR

אבקת החלבון של PROSTAR היא אבקה בעלת תרכובת חלבונים ייחודית וחזקה. האבקה מתאפיינת בהתמוססות מהירה ולכן נוחה מאוד לשימוש. הדבר מתאפשר בעזרת פטנט ייחודי שמאפשר לכם להניח את האבקה בכוס ופשוט לערבב בעת הוספת הנוזלים. האבקה נחשבת לטעימה במיוחד. האבקה של PROSTAR מזינה את הגוף במהירות ומעלה את מסת השריר.

יתרונות

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים אבקת חלבון?

בשל העלייה החדה בביקוש בשנים האחרונות קיימות אבקות חלבון רבות הזמינות לצרכן. לפני שניגע במרכיבים, חשוב להבין שפיתוח וייצור של אבקות חלבון הוא תהליך מורכב הדורש ידע רב, ושיטות ייצור מיוחדות. הדבר יכול להסביר את המחיר היחסית גבוה של המוצר (בסביבות 200-300 ש”ח לקופסא). הסיבה שאנו מציינים את נושא המחיר הוא מפני שבשנים האחרונות הופיעו מוצרים שאינם מקוריים ולכן:

בנוסף לנושא המחיר, חושב כמובן לבדוק אם אתם רוכשים את המוצר שהכי מתאים לכם. האם חשוב לכם להעלות את מסת השריר, האם חשוב לכם לקצר את זמן ההתאוששות לאחר האימון. כמו ברכישת כל מוצר, השתמשו בחוכמת ההמונים כדי לקבל תמונה מקיפה יותר לגבי איכות המוצר.

מבחינת המרכיבים, ודאו שהמרכיב העיקרי במוצר הוא החלבון (צריך להופיע בראש רשימת המרכיבים) ושכמות הסוכרים נמוכה. בעת פתיחת המארז, בידקו שהמארז סגור בצורה הרמטית. חשוב גם לבחור טעם שאתם חושבים שתוכלו להנות ממנו.

סיכום - אבקת החלבון הטובה ביותר

iso100

אבקות חלבון יכולות לשמש כתוספת חלבון מצוינת לתזונה היומית שלכם וכמובן לשפר את תוצאות האימון הספורטיבי ע”י התרומה להגדלת מסת השריר וקיצור זמן ההתאוששות. אבקות החלבון הם חלק בלתי נפרד משגרת האימון של ספורטאים כיום.ֶ

לאחר בדיקת כלל המוצרים אנו ממליצים על אבקת החלבון של DYMATIZE ISO 100. מדובר באחת מאבקות החלבון המובילות בעולם, ואי אפשר להתעלם מהמחקר המקיף שנעשה (וממשיך גם בימים אלו) לפיתוח המרכיבים האיכותיים בשילוב של מתן דגש לאלמנט החוויתי בשימוש המוצר.