גיינר דיימטייז

המסה האולטימטיבית והעלייה במשקל עבור קשישים המעוניינים לבנות מסת שריר וגודל שקל יותר לשתות מאשר לרוב.
מתוכנן עם מספיק חלבון, BCAA, קלוריות וחומרים מזינים אחרים כדי לדחוף את הספורטאים מעבר לבניית השרירים שלהם, תוך קבלת מאקרו המסתמך על בסיס מבודד חלבון מי גבינה איכותי, כך שהוא מתערבב היטב ויורד קל, חלק ונקי.

המלצות לגיינר ניתן למצוא כאן.

סקירת מוצר

השגת מסת שריר וגודל יכולה להיות מאתגרת מאוד, במיוחד כאשר יש לך חילוף חומרים מהיר או שקשה לך לצרוך מספיק קלוריות וחלבון במהלך היום. Super Mass Gainer הוא רווח מסיבי וגודל איכותי ועמוס בכמות מספקת של חלבונים, BCAA, קלוריות וחומרים מזינים אחרים שיעזרו אפילו להרוויחים הקשים ביותר להתארגן במסה ובגודל. בניגוד להרבה מרוויחי המונים אחרים שם, Super Mass Gainer גם טעים ויש לו שילוב מדהים!

יתרונות המוצר

52 גרם חלבון
10.9 גרם של BCAA שהוכחו כמסייעים לבניית שרירים ומסייעים בהתאוששות
5.2 גרם לאוצין לתמיכה בהפעלת סינתזת חלבון שריר

אודות המותג

למעלה מ- 25 שנות הובלה באמצעות מחקר וכיבוד כל הספורטאים באמצעות תזונה ברמה עולמית. מדע אמיתי הוא תמיד הבסיס לפיתוח המוצרים שלנו. המוצרים שלנו מיוצרים במתקני GMP מוסמכים על מנת להבטיח שימוש במרכיבים האיכותיים ביותר ומוסמכים על בחירה מושכלת.

מחקר ופיתוח

נוסחאות החלבון Dymatize מבוססות על המדע העדכני ביותר ונבחנות בלימודי אוניברסיטה ובמתקני הכשרה מקצועיים מובחרים.

אבקות חלבון Dymatize מיוצרות תמיד במתקני GMP וספורט, כלומר כל המרכיבים והמוצרים הסופיים נבדקים בקפדנות ומאומתים כנקיים ובטוחים.

הם חומר אסור שנבדק על מנת להבטיח אתלט על ידי Informed-Choice® (www.informed-choice.org).

ידוע ברחבי העולם בזכות איכות, טעם וטוהר, Super Mass Gainer מיוצר ממרכיבים איכותיים ומיוצר בסטנדרטים האיכותיים ביותר שלנו.

הוראות Dymatize Super Mass Gainer

הוסף 2 ½ כוסות Super Mass Gainer ל 24-32 עוז. מים או 32 גרם. של חלב מלא. מיזוג למשך 30-45 שניות. מוסיפים קוביות קרח, פירות או מרכיבים אחרים לפי הצורך וממזגים למשך 30-45 שניות נוספות.

הערה: שימוש בחלב יספק שייק סמיך, קרמי יותר וקלוריות יותר.

ידידותי לכוס שייקר כאשר משתמשים בחצי מנה או פחות. מנערים 30-45 שניות כדי לאפשר ערבוב נכון.

אזהרות:
התייעץ עם רופא לפני השימוש אם יש לך מצבים רפואיים כלשהם. אין להשתמש בהריון או בהנקה. השתמש רק לפי ההוראות. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים.