גיינר טבעוני מומלץ

14 גיינרים נבחנו
22 שעות מחקר
45 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

חשוב שהגיינר יהיה בעל רכיבים איכותיים ואולי אף חשוב מכך ללא חומרים מזיקים, בעל טעם ומרקם נעימים וטעימים שיהיה כיף לצרוך אותו, יספק תמורה טובה לכספך, עם מותג מוכר העומד מאחוריו ובעל ערך קלורי גבוה להשגת התוצאות הרצויות.

בדיוק מסיבה זו, ערכנו השוואה מקיפה של גיינרים טבעוניים ובחרנו ב-3 המומלצים ביותר.

הבחירה שלנו
Mass Gainer Vegan
טעם מצוין
Naked Mass
תמורה מעולה למחיר
IRONVEGAN

הגיינרים הטבעוניים המומלצים ביותר ב-2021

1.

Mass Gainer Vegan - גיינר טבעוני

נתחיל בוידוי – ממש אבל ממש אהבנו את המוצר הזה.

קודם כל נושא הטעם. לאחר שבמספר גיינרים שניסינו ניתן לומר בלשון עדינה שהטעם היה קצת מאתגר והמרקם לא נעים במיוחד, במקרה זה ממש ממש אהבנו את הטעם (ניסינו את הקרם עוגיות).

ההרכב של המוצר פשוט מעולה.

זה בא לידי ביטוי במספר היבטים:

מבחינת החלבונים הפורמולה מכילה 3 סוגי חלבון: חלבון ספירולינה, חלבון אפונה וחלבון סויה איזו. מה שמאפשר ספיגה משופרת של החלבון.

הפחמימות מגיעות מבטטה – מקור פחימה ממש טוב ובריא.

ובכל הנוגע לויטמינים, הם מגיעים ממשפחת מזונות העל כמו: אבקת זרעי צ’יה, אבקת זרעי פשתן וכמובן ספירולינה.

מאחורי הפיתוח המוצלח הזה עומדת חברת אלפא, מותג מוכר ומוביל בקרב הספורטאים ומפתחי הגוף בישראל.

.

יתרונות

חסרונות

2.

Naked Mass - גיינר טבעוני

מדובר באחד מהגיינרים הטבעניים המובילים בשוק העולמי עם אישור של מנהל המזון והתרופות האמריקאי. המוצר פותח במשך שנים רבות במעבדות החברה, ונחשב למוצר מוביל בקרב ספורטאים מקצועיים ותחרותיים.

Naked Mass כולל רק שלושה מרכיבים: אבקת חלבון אפונה, אבקת חלבון אורז אורגנית ומלטודקסטרין אורגני (עשוי מטפיוקה אורגנית ללא גלוטן).

בניגוד לתוספים אחרים, אין בו שפע של תוספים מוזרים הפוגעים בבריאותך בטווח הארוך, מה שהופך אותו לתוסף נקי במיוחד. הפרופורציות בין המרכיבים מדויקות והטעם נפלא וכמובן הוא עתיר בקלוריות. מה שעושה אותו בחירה מוצלחת בכל מקרה.

יתרונות

חסרונות

3.

IRONVEGAN

בדומה ל-Mass Gainer Vegan, הוא מגיע עם אבקה 100% טבעונית ללא הנדסה גנטית וללא GMO . התרכבת כוללת חלבון אפונה מותסס, חלבוני אורז חום אורגני, ירקות אורגניים, שמנים צמחיים ועוד.
מלבד העובדה שיש תרכובת עשירה ברכיבים, הוא מספק יחס פחמימות לחלבון מרשים של: 2.85: 1. עם זאת, זה קצת משתנה בין 2 הטעמים שקיימים וניל ושוקלד.


כמו כל גיינר טבעוני, הוא מומלץ לאנשים הרגישים ללקטוז.

יתרונות

חסרונות

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים גיינר טבעוני?

אתם צריכים לשים לב לנקודות הבאות:

בנוסף לנושא המחיר, חושב כמובן לבדוק אם אתם רוכשים את המוצר שהכי מתאים לכם. באופן כללי, סקופ או מנה אחת של גיינר טבעוני צריכים להספיק עבור רוב האנשים.
עם זאת, זה תלוי גם באורח החיים שלכם, סוג הגוף (וקצב חילוף החומרים), כמו גם את תכולת הקלוריות בפועל של המשקה.
כשאתה משתמש בגיינר, עליך להתאים את העלייה במשקל למבנה גופך. לדוגמא, אם אתה אקטומורף (חילוף חומרים מהיר), תהיה לך יותר בעיה לעלות במשקל.
כתוצאה מכך, אתה יכול כנראה לצרוך גיינר עם 500+ קלוריות למנה מבלי לצבור כמות שומן בגוף.
מצד שני, אם אתם אנדומורפים (ויש לכם חילוף חומרים איטי), עליכם לבחור במוצר שמציע פחות קלוריות למנה כדי להימנע מהוספת שומן מוגזם בגופכם.
בכל מקרה, כיום הגיינרים הטבעונים עברו תהליך שיפור מתמשך ואם בוחרים טוב אפשר לקבל מוצר פשוט מעולה.

סיכום - הגיינר הטבעוני המומלץ ביותר

גיינר טבעוני איכותי מתאים לספורטאים ומפתחי גוף המעוניינים לצרוך גיינר על בסיס רכיבים איכותיים מן הצומח בלבד, ללא חומרים משמרים וללא צבעי מאכל.

היו מספר מוצרים שאהבנו במהלך הבדיקה. לאחר בדיקת כלל המוצרים אנו ממליצים על הגיינר הטבעוני של Mass Gainer Vegan. מדובר באחד הגיינרים המובילים בעולם מבית מותג אלפא הנחשב. כמו כן, אי אפשר להתעלם מהתוצאות המעולות שהוא קיבל מאיתנו בכל אחד מהפרמטרים שנבדקו: טעם, איכות התרכובת ותמורה לכסף.

לאחר הבדיקה המקיפה שערכנו, אנחנו ממליצים על מוצר זה בחום.