גיינר כשר מומלץ

עבור מי שנושא הכשרות חשוב לו במיוחד, הכנו רשימה של גיינרים כשרים מומלצים של מיטב המותגים בעולם. להלן הרשימה של המומלצים שלנו.

מידע על גיינר מומלץ ניתן לקבל פה.

Muscle Feast גיינר כשר

הגיינר הכשר הטבעי הטוב ביותר
הגיינר של Muscle Feastמשתמש רק בפרות הניזונות מעשב, הוא ללא הורמונים מלאכותיים, הוא כשר מוסמך וללא גלוטן. יש לו יחס חלבון לפחמימה של כמעט אחד לשניים, אריזת 101 גרם פחמימות ו 46 גרם חלבון למנה של חמש כדורים. בנוסף, הוא נקי מ- GMO, אנטיביוטיקה וסויה.
דגש גדול עם חגיגת שרירים הוא קצב העיכול: במקום מי גבינה ופחמימות פשוטות, הוא מציע שילוב של מי גבינה וקזאין (קזאין מתעכל הרבה יותר לאט), וחלק ניכר מספירת הפחמימות מגיע מתירס שעווה עתיר גליקמיה. זווית “אוכל אמיתי” זה בהחלט תספק ספורטאים רבים שמעדיפים מרכיבים נשמעים יותר “טבעיים”. הוא מספק עמילן עמיד רב הקשור למגוון יתרונות בריאותיים כמו רגישות משופרת לאינסולין

Bluebonnet גיינר כשר

כשר אקסטרים אדג ‘לאחר אימון שוקולד טעם חלב:
ל- Extreme Edge® Post Workout יש יחס של 3: 1 לבניית שרירים בין חלבון לפחמימות שמקפיץ את השרירים לצמיחה והתפתחות יוצאי דופן בשלב ההחלמה. יחד עם זאת, הוא מונע פירוק שרירים, מפחית את הופעת כאב השרירים, מקטין את זמן ההחלמה, ומנטר דיכוי חיסוני חולף, הנובע לעיתים קרובות מפעילות גופנית מאומצת.

איכות החלבון

חלבון הגבינה המשובח ביותר בעולם הוא הבסיס לנוסחה זו. Extreme Edge Post Workout משתמש אך ורק במי גבינה שמקורם בפרות הניזונות מעשב שמעולם לא טופלו ב- RBGH או באנטיביוטיקה. מי גבינה עוברת מיקרו סינון צולב, טכנולוגיה מיוחדת בטמפרטורה נמוכה שמשאירה את שרשראות הפוליפפטיד והאימונוגלובולינים שלמים, תוך הסרת עודף שומן ו 99% מסוכרי הלקטוז העלולים לגרום לנפיחות והתכווצויות. חלבון מי הגבינה הנוצר עשיר באופן טבעי ב- BCAA ובאימונוגלובולינים רבי עוצמה המסייעים בנטרול דיכוי חיסוני חולף – מה שיכול לפגוע בספורטאים שדוחפים את גופם לסף. למעשה, כל מנה של פורמולה זו לאחר האימון מכילה גם בידוד חלבון מי גבינה (WPI) וגם תרכיז חלבון מי גבינה (WPC). WPC מספק תרכובות מרביות לקידום בריאות וביו-אקטיביות אופטימלית בעוד ש- WPI מניב חלבון טהור יותר בעל ערך ביולוגי גבוה יותר (159 לעומת 110-115) הנספג במהירות רבה יותר כדי לעורר תגובה עמוקה יותר לאינסולין. בעוד שהם מציעים את הטוב משני העולמות, WPI ו- WPC פועלים גם באופן סינרגטי בכדי לספק חומצות אמינו חיוניות ואימונוגלובולינים המגבירים את המערכת החיסונית לביצועים והתאוששות מיטביים. הנוסחה מוזרמת עוד יותר עם BCAA ביחס 4: 1: 1 הרצוי ביותר, כמו גם L- גלוטמין, כדי לייעל את ההתאוששות לאחר אימונים מאומצים.

כמות חלבון

Extreme Edge Post Workout מספק את הכמות האידיאלית של חלבון לצמיחת שרירים אינטנסיבית: 28 גרם למנה. נוסחאות התאוששות רבות אחרות מכילות כמויות מוגזמות של חלבון שרק גורמות לך לשמור על מים, ולכן קשה יותר להיקרע. פחמימות מורכבות מתירס שעווה ומלטודקסטרין, L- גלוטמין בצורה חופשית וברומליין שמקורו באננס מסייעות להתאוששות השרירים. בנוסף, ערימת לחות תאית של אלקטרוליטים טבעיים מחלבון מי גבינה – סידן, מגנזיום, נתרן, פוספט ואשלגן – מסייעת במילוי אלקטרוליטים שאבדו, ומפחיתה את הסיכון להתכווצויות והתייבשות.

Garden of Life Raw גיינר כשר אורגני בטעם וניל

20 מנות: טבעוני מוסמך, ללא גלוטן, אורגני, שאינו GMO, שייק חלבונים ללא סוכר עם פרוביוטיקה ואנזימים, 4 גרם BCAA, חלבון 22 גרם.
תוצרת ארה”ב
חלבון עתיר: 22 גרם חלבון צמחי שלם ללא סוכר מאפונה שגדלה בארה”ב ו -13 נבטים אורגניים גולמיים
התאוששות לאחר האימון: עזור לשרירים שלך להתאושש עם טלטול תזונתי נקי ולחזור לחדר הכושר מהר יותר
ויטמינים ומינרלים: אבקת חלבון וניל טעימה זו כוללת מזון גולמי מסיס בשומן שנוצר ויטמינים A, D, E ו- K
אבקת חלבון עם פרוביוטיקה: שייק חלבון חלק, טעים, 110 קלוריות עם 3 מיליארד פרוביוטיקה CFU ואנזימים לעיכול קל
אבקת חלבון טבעונית: אורגנית, ללא גלוטן, טבעונית, ללא חלב, ללא סויה, ללא חלבון מזון שלם
במהלך חודשי הקיץ המוצרים עשויים להגיע חמים אך אמזון חנויות ומשלחת מוצרים בהתאם להמלצות היצרנים, כאשר הם מסופקים.


הצהרת אחריות:
הצהרות אלה לא הוערכו על ידי מינהל המזון והתרופות. מוצר זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי.