גיינר מומלץ

אתם נותנים מעצמכם 100% בחדר הכושר, מרימים, דוחקים, כוח מתפרץ, משקלים מתגברים, אימונים אינטנסיביים, אבל לא רואים את התוצאות שחלמתם עליהם! בדיוק בשביל זה המציאו את הגיינרים, כדי לתת לכם את הפוש הזה שיתגמל אתכם על המאמץ, יעלה את מסת השריר ויציג את השרירים שלכם לראווה. כדי להקל עליכם בבחירת הגיינר הנכון, בדקנו והשוונו את המוצרים הקיימים בשוק ובחרנו את 3 המוצרים שיתנו לכם את התוצאות הטובות ביותר.

השוואת הגיינרים הכי מומלצים ב-2021

מדובר באחד הגיינרים המפורסמים והפופולריים בשוק. הגיינר של True Mass מספק לכם כמות נוספת ומדויקת של קלוריות, שמסייעות לכם להוסיף משקל לשריר.

זו אחת הפורמולות הפופולריות ביותר בקרב המתאמנים. הגיינר מכיל אבקת חלבון (Whey), עשיר בקזאין, אלפא קזאין, אלבום ביצה, פרוטאין חלב וקזאין סידן. כל אלו יחדיו מציעים פרופיל מיוחד של חומצות אמינו.

שלא כמו גיינרים אחרים בשוק, הפורמולה True Mass נקייה מכל סוג של ממריצים, הורמונים, קריאטין ותרכובות אספרטיים. כמו כן, נעשה שימוש בטכנולוגיה חדשה לשיפור הטעם, מה שיוצר את אחד השייקים הטעימים ביותר שתמצאו כיום בשוק.

יתרונות

חסרונות

אבקת הגיינר של MASS-TECH נחשבת לאחת האבקות הידועות בשוק הגיינרים. מאז שיצאה לשוק, היא הפכה לסמל סטטוס בקרב משתמשי הגיינרים המקצועיים, וזאת בשל היכולת הפנומנלית שלה לשפר את הנפח, החוזק וכוח השריר.

הגיינר הונדס במיוחד על ידי צוות המדענים של MASS-TECH עבור אלו שהתקשו עם העלאת מסת השריר ואלו שהגיעו לסף ההצלחה אך לא הצליחו להתקדם מעבר לזה לתקופה ממושכת. הפורמולה מציעה חלבונים עם ערך ביולוגי גבוה, יחד עם תוספת קלוריות, פחמימות וקריאטין, שיסייעו לכם בבניית השריר ובבניית חוזק השריר.

יתרונות

חסרונות

מדובר בפורמולה שנבנתה בעיקרה לשרת ספורטאים רציניים. החברה מצהירה שהפורמולה שלהם מכילה יותר מהדברים שאתם צריכים ופחות מהדברים שאתם לא זקוקים להם. יותר חלבונים, יותר קלוריות, יותר שומנים טובים, יותר טעם, יותר סיבים והרבה פחות סוכר.

המטרה שלכם היא להוסיף מסת שריר והדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא באמצעות כמות גדולה של חלבונים ואת זה תוכל למצוא בנדיבות בגיינר של  Optumum Nutrition.

יתרונות

חסרונות

איך בוחרים גיינר ?

אם עד לפני כמה עשורים, מרבית האנשים לא ידעו מהו גיינר, היום השוק רווי בפתרונות שונים, מה שלפעמים מקשה על הבחירה של המוצר הנכון. אילו עקרונות יכולים לסייע לנו לבחור את הגיינר המתאים?

אם אתם עוסקים בפיתוח המשקל באופן מקצועי, חשוב להבין שהתוצאות הנלוות לשימוש בגיינרים מופיעות לאורך זמן ולא באופן מיידי, ממש כֶמו בכל אימון ספורט. חשוב לבחור גיינר המכיל קריאטין, ביאטין, גלוטמין ושמן MCT שישפרו במידה ניכרת את תוצאות האימון שלכם.

סיכום - הגיינר המומלץ ביותר

שוק הגיינרים הולך ומתפתח כל הזמן והחברות המובילות משקיעות במחקר ופיתוח של תרכובות חדשות שישפרו את היכולת של הגיינרים להציג תוצאות טובות יותר בפרקי זמן קצרים, ובאותו זמן לשפר את הטעם ולהציע טעמים חדשים על מנת ליצור חווית שימוש ארוכת טווח.

לאחר הבדיקה המעמיקה שביצעו, אנו ממליצים על הגיינר של True Mass שלטעמינו מציע שילוב מצוין של פורמולה איכותית עם מרכיבים נכונים יחד עם איכות  מבחינת הטעם ונוחות השימוש.