גיינר מומלץ

11 גיינרים נבדקו
22 שעות מחקר
130 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

אתם נותנים מעצמכם 100% בחדר הכושר, מרימים, דוחקים, כוח מתפרץ, משקלים מתגברים, אימונים אינטנסיביים, אבל לא רואים את התוצאות שחלמתם עליהם. בדיוק בשביל זה המציאו תוספי תזונה הנקראים גיינרים, הבעיה שיש כל כך הרבה מהם ולא תמיד ברור מה כל אחד מהם מכיל על מנת לעזור למתאמנים להשיג את התוצאות הרצויות. האבקות הללו עתירות קלוריות וזה נותן ליצרנים סוג של חופש פעולה להוסיף רכיבים שלא רק שלא מועילים, הם אפילו מזיקים ועוד לגבות על זה מחיר גבוה יחסית.

בדיוק לשם כך בחנו למעלה מ-10 מוצרים ואיתרנו את אלו שנותנים תמורה טובה למחיר ומכילים חומרים איכותיים ומועילים, שיעזרו לכם להגשים את מטרות האימון שלכם וליהנות סופסוף מגוף שרירי וחטוב. אלו הם הגיינרים המומלצים ביותר.

הבחירה שלנו
טעם מצוין
תמורה מעולה למחיר

השוואת הגיינרים מומלצים ב-2021

מדובר באחד הגיינרים המומלצים, המפורסמים והפופולריים בשוק. אבקת גיינר של True Mass מספק לכם כמות נוספת ומדויקת של קלוריות, שמסייעות לכם להוסיף משקל לשריר.

זו אחת הפורמולות הפופולריות ביותר בקרב המתאמנים. הגיינר מכיל אבקת חלבון, עשיר בקזאין, אלפא קזאין, חלבון ביצה, חלבון חלב וסידן. כל אלו יחדיו מציעים פרופיל מיוחד של חומצות אמינו.

שלא כמו גיינרים אחרים בשוק, הפורמולה True Mass נקייה מכל סוג של ממריצים, הורמונים, או כל דבר מזיק אחר. כמו כן, נעשה שימוש בטכנולוגיה חדשה לשיפור הטעם, מה שיוצר את אחד השייקים הטעימים ביותר שתמצאו כיום בשוק.

יתרונות

חסרונות

אבקת גיינר של MASS-TECH נחשבת לאחת האבקות הידועות והנחשבות ביותר. מה הופך אבקה זאת לאחד הגיינרים המומלצים ביותר? מאז שיצאה לשוק, היא הפכה לסמל סטטוס בקרב משתמשי הגיינרים המקצועיים, וזאת בשל היכולת הפנומנלית שלה לשפר את הנפח, החוזק וכוח השריר.

הגיינר הונדס במיוחד על ידי צוות המדענים של MASS-TECH עבור אלו שהתקשו עם העלאת מסת השריר ואלו שהגיעו לסף ההצלחה אך לא הצליחו להתקדם מעבר לזה לתקופה ממושכת. הפורמולה מציעה אבקת חלבון עם ערך ביולוגי גבוה, יחד עם תוספת קלוריות, פחמימות וקריאטין, שיסייעו לכם בבניית השריר ובבניית חוזק השריר.

יתרונות

חסרונות

מדובר בפורמולה שנבנתה בעיקרה לשרת ספורטאים רציניים. לכן מדובר במוצר יעיל במיוחד וכזה שנותן תמורה טובה לכסף שלכם מבחינת הרכבו והמחיר פר הגשה.

החברה מצהירה שהפורמולה שלהם מכילה יותר מהדברים שאתם צריכים ופחות מהדברים שאתם לא זקוקים להם. יותר חלבונים, יותר קלוריות, יותר שומנים טובים, יותר סיבים והרבה פחות סוכר.

המטרה שלכם היא להוסיף מסת שריר והדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא באמצעות כמות גדולה של חלבונים ואת זה תוכל למצוא בנדיבות באבקת גיינר של  Optimum Nutrition.

יתרונות

חסרונות

מהו גיינר?

גיינר (Gainer) זו היא אבקה לעלייה במסה של הגוף בדגש על מסת השריר. היא מיועדת לאנשים רזים שאינם מצליחים להעלות במשקל בדרכים רגילות. כדי לעלות במשקל, צריכת הקלוריות היומית צריכה להיות יותר מכמות הקלוריות הנשרפות, וזה בדיוק מה שהאבקה עושה – מעלה את צריכת הקלוריות היומית.

בניית שריר מצריכה פעילות ספורטיבית אינטנסיבית, אך לעתים כמות הקלוריות אינה מספקת לבניית השריר מחדש וכאן נכנסים לתמונה תוספי תזונה. אבקת גיינר מעלה את כמות הקלוריות שנצרכת, כדי שלגוף לא יחסרו “אבני בניין”. למעשה, גיינר הוא תוסף תזונה שלרוב מכיל רכיבים חיוניים לשמירה על משקל תקין וכמו כן להעלאת מסת השריר.
קיימות אבקות שונות ומגוונות משלל חברות שמציעות אבקות בטעמים שונים כמו שוקולד, תות, בננה וכדומה. מרכיבי האבקה ותכונותיה משתנים מחברה לחברה.

גבר חטוב
בשילוב גיינר - בחור רזה יכול להפוך לשרירי מאוד

יתרונות השימוש בגיינרים מומלצים

תוספי תזונה איכותיים מכילים כמות רבה של ויטמינים, מינרלים ואנטי אוקסידנטים [1] ובכך תורמים לבריאות.

  •         האבקות קלות לשימוש – אפשר לצרוך אותן כמשקה בוקר או כחטיף בין הארוחות.
  •         קיימות אבקות טבעיות בשוק שיכולות להתאים לאלה שרוצים לשמור על תזונה טבעית. הן אינן מכילות הורמונים, גלוטן (מה שחשוב לחולי צליאק), ממתיקים מלאכותיים, מרכיבים מהונדסים גנטית וכו’
  •         עבור הטבעונים שביננו – ישנן אבקות שמתאימות לטבעונים,  שהחלבון שלהן מופק ממקורות צמחיים כמו מאורז חום או אפונה וכו’.
  •         פעמים רבות קשה לספור קלוריות ואפילו אפשרי לטעות בספירה, ולכן קל יותר לשלוט בכמות צריכת הקלוריות כאשר צורכים אותן בצורה נוזלית ובמנות המוגדרות מראש.
  •         מחיר גמיש – מחיר האבקות נע בין  50 ₪  – 400 ₪ ויכול להתאים כמעט לכל כיס. יש לשים לב שהמחיר משתנה בהתאם לגודל הקופסא, סוג ואיכות המרכיבים.

חסרונות אפשריים של גיינרים

  •    בשימוש לא נכון עלולות לגרום לתוצאה הפוכה – להרזיה או השמנה במקום בניית שריר. חשוב להבין שבניית שריר לא קורית בין לילה. לצרוך בארוחה אחת כמות גדולה מאוד של קלוריות לא תבנה שריר אלא להיפך תגרום לגוף לאגור שומן.

  •         לפעמים מאתגר להבדיל בין פעולת האבקה לעלייה במסה הכללית לבין עלייה במסת שריר. כמובן, אם מטרתכם היא עלייה במשקל, אבקה כזו היא פתרון מצוין, אך אם מטרת העל שלכם היא עלייה במסת השריר, אתם צריכים להיות דייקנים בבניית התפריט ותוכנית האימונים.

  •      תופעות לוואי – אבקות מחברות שונות יכולות להכיל מרכיבים שונים, אלרגנים כמו סויה, לקטוז, גלוטן וכדומה. אנשים הסובלים מאלרגיות מוכרחים לשים לב למרכיבי האבקה שהם רוכשים. יחד עם זאת, לאנשים בריאים, באופן כללי, אבקת הגיינר לא אמורה לעורר תופעות לוואי אלה, בהתחשב שקונים אבקה של חברה בדוקה ואיכותית.

  • הגיינר מותאם לצריכה משולבת עם הארוחות שלנו, ולכן, בעודף ויטמנים ומינרלים עלול לגרום לאי-נעימות בבטן. יש להיות קשובים לגוף ולקחת כמויות קטנות, ובהדרגה להגדיל את כמויות הצריכה. בעת הצורך ניתן להיוועץ בתזונאי לבניית תפריט יומי מותאם אישית המשלב גיינר.

ממה מורכב הגיינר?

כאמור, מרכיבי האבקות משתנים מחברה לחברה אך בעיקר הן כולן מכילות אבקת חלבון ממקורות שונים (חלבון מי גבינה, לובן ביצה, חלב ועוד) ופחמימות, ישנה גם כמות מעטה של שומנים לשמירה על האיזון התזונתי. מספר הקלוריות במנה מגוון ומשתנה מחברה לחברה והוא נע בין 500 קלוריות ל-1500 קלוריות ואף יותר. את כמות הקלוריות ואת המינונים אתם יכולים להתאים לפי הצרכים והמטרה שלכם, בין אם עלייה במשקל והשלמת התזונה ובין אם עלייה במסת שריר.

אם אתם מתאמנים הרבה ונמאס לכם שהשריר לא גדל, אז אבקת הגיינר יכולה להיות פתרון מצוין עבורכם. כיום יש הרבה חברות שמציעות תערובות איכותיות, העשירות בחלבונים ופחמימות ובעלות ערך קלורי גבוה, שיעזרו לכם להשיג את מבנה הגוף שתמיד חשקתם בו. זכרו להיות עקביים בתכנית התזונתית שלכם ולהקפיד באימונים, כי זהו תהליך לא פשוט שיכול לקחת זמן, אבל עם קצת סבלנות התוצאות יגיעו בוודאות.

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים גיינר?

אם עד לפני כמה עשורים, מרבית האנשים לא ידעו מהו גיינר, היום השוק רווי בפתרונות שונים, מה שלפעמים מקשה על הבחירה של המוצר הנכון. אילו עקרונות יכולים לסייע לנו לבחור את הגיינר המתאים?

בנוסף לנושא המחיר, חושב כמובן לבדוק אם אתם רוכשים את המוצר שהכי מתאים לכם. האם חשוב לכם להעלות את מסת השריר, האם חשוב לכם לקצר את זמן ההתאוששות לאחר האימון. כמו ברכישת כל מוצר, השתמשו בחוכמת ההמונים כדי לקבל תמונה מקיפה יותר לגבי איכות המוצר.

מבחינת המרכיבים, ודאו שהמרכיב העיקרי במוצר הוא החלבון (צריך להופיע בראש רשימת המרכיבים) ושכמות הסוכרים נמוכה. בעת פתיחת המארז, בידקו שהמארז סגור בצורה הרמטית. חשוב גם לבחור טעם שאתם חושבים שתוכלו להנות ממנו.

אם אתם שואפים להגדיל את נפח הגוף שלכם בדגש על מסת שרירי, חשוב להבין שהתוצאות הנלוות לשימוש בגיינרים מופיעות לאורך זמן ולא באופן מיידי, ממש כֶמו בכל אימון ספורט. חשוב להיות עקביים ולא לצפות לתוצאה מיידית. האמינו לי הסבלנות תשתלם בגדול!

סיכום - הגיינר המומלץ ביותר

שוק הגיינרים הולך ומתפתח כל הזמן והחברות המובילות משקיעות במחקר ופיתוח של תרכובות חדשות שישפרו את היכולת של מוצריהם לסייע לכם לעלות במשקל ולהגדיל מסת שריר ואולי על הדרך לשלב תועלות נוספות.

בדקתי ובחנתי במהלך המחקר למעלה מ-10 מוצרי גיינר על מנת לגבש את ההמלצה שלי. מבין מספר גיינרים מומלצים בלט לטובה במיוחד זה של True Mass שהצטיין בכל הפרמטרים שבחנתי. הוא מציע שילוב מצוין של פורמולה איכותית עם מרכיבים נכונים יחד עם טעם טוב ותוצאות יעילות. מוצר מעולה.

יותם פרל
יותם פרל
יותם הוא מאמן כושר מנוסה ויועץ תזונה. התשוקה שלו לתחום הביאה אותו לשתף את המידע עם העולם באמצעות בלוג זה. ההמלצות שלו ותכניות האימונים כבר עזרו לאלפי אנשים להשיג את הגוף שהם תמיד רצו ובאופן כללי להפוך לבריאים וחזקים יותר.
עשוי לעניין אותך..