גיינר מומלץ

11 גיינרים נבדקו
22 שעות מחקר
130 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

אתם נותנים מעצמכם 100% בחדר הכושר, מרימים, דוחקים, כוח מתפרץ, משקלים מתגברים, אימונים אינטנסיביים, אבל לא רואים את התוצאות שחלמתם עליהם! בדיוק בשביל זה המציאו את הגיינרים, כדי לתת לכם את הפוש הזה שיתגמל אתכם על המאמץ, יעלה את מסת השריר ויציג את השרירים שלכם לראווה. כדי להקל עליכם בבחירת הגיינר הנכון, בדקנו והשוונו את המוצרים הקיימים בשוק ובחרנו את 3 המוצרים שיתנו לכם את התוצאות הטובות ביותר.

הבחירה שלנו
טעם מצוין
תמורה מעולה למחיר

השוואת הגיינרים הכי מומלצים ב-2021

מדובר באחד הגיינרים המפורסמים והפופולריים בשוק. הגיינר של True Mass מספק לכם כמות נוספת ומדויקת של קלוריות, שמסייעות לכם להוסיף משקל לשריר.

זו אחת הפורמולות הפופולריות ביותר בקרב המתאמנים. הגיינר מכיל אבקת חלבון, עשיר בקזאין, אלפא קזאין, חלבון ביצה, פרוטאין חלב וסידן. כל אלו יחדיו מציעים פרופיל מיוחד של חומצות אמינו.

שלא כמו גיינרים אחרים בשוק, הפורמולה True Mass נקייה מכל סוג של ממריצים, הורמונים, או כל דבר מזיק אחר. כמו כן, נעשה שימוש בטכנולוגיה חדשה לשיפור הטעם, מה שיוצר את אחד השייקים הטעימים ביותר שתמצאו כיום בשוק.

יתרונות

חסרונות

אבקת הגיינר של MASS-TECH נחשבת לאחת האבקות הידועות בשוק הגיינרים. מאז שיצאה לשוק, היא הפכה לסמל סטטוס בקרב משתמשי הגיינרים המקצועיים, וזאת בשל היכולת הפנומנלית שלה לשפר את הנפח, החוזק וכוח השריר.

הגיינר הונדס במיוחד על ידי צוות המדענים של MASS-TECH עבור אלו שהתקשו עם העלאת מסת השריר ואלו שהגיעו לסף ההצלחה אך לא הצליחו להתקדם מעבר לזה לתקופה ממושכת. הפורמולה מציעה חלבונים עם ערך ביולוגי גבוה, יחד עם תוספת קלוריות, פחמימות וקריאטין, שיסייעו לכם בבניית השריר ובבניית חוזק השריר.

יתרונות

חסרונות

מדובר בפורמולה שנבנתה בעיקרה לשרת ספורטאים רציניים. לכן מדובר במוצר יעיל במיוחד וכזה שנותן תמורה טובה לכסף שלכם מבחינת הרכבו והמחיר פר הגשה.

החברה מצהירה שהפורמולה שלהם מכילה יותר מהדברים שאתם צריכים ופחות מהדברים שאתם לא זקוקים להם. יותר חלבונים, יותר קלוריות, יותר שומנים טובים, יותר סיבים והרבה פחות סוכר.

המטרה שלכם היא להוסיף מסת שריר והדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא באמצעות כמות גדולה של חלבונים ואת זה תוכל למצוא בנדיבות בגיינר של  Optumum Nutrition.

יתרונות

חסרונות

מהו גיינר?

גיינר (Gainer) זו היא אבקה המיועדת לעלייה במסת הגוף בדגש על מסת השריר. היא מיועדת לאנשים רזים שאינם מצליחים להעלות במשקל בדרכים רגילות. כדי לעלות במשקל, צריכת הקלוריות היומית צריכה להיות יותר מכמות הקלוריות הנשרפות, וזה בדיוק מה שהאבקה עושה – מעלה את צריכת הקלוריות היומית.

בניית שריר מצריכה פעילות ספורטיבית אינטנסיבית, אך לעתים כמות הקלוריות אינה מספקת לבניית השריר מחדש וכאן נכנסת לתמונה אבקת הגיינר שמעלה את כמות הקלוריות שנצרכת, כדי שלגוף לא יחסרו “אבני בניין”. למעשה, גיינר הוא תוסף תזונה שלרוב מכיל רכיבים חיוניים לשמירה על משקל תקין וכמו כן להעלאת מסת השריר.
קיימות אבקות שונות ומגוונות משלל חברות שמציעות אבקות בטעמים שונים כמו שוקולד, תות, בננה וכדומה. מרכיבי האבקה ותכונותיה משתנים מחברה לחברה.

גבר חטוב
בשילוב גיינר - בחור רזה יכול להפוך לשרירי מאוד

יתרונות הגיינרים

 אבקה איכותית מכילה כמות רבה של ויטמינים, מינרלים ואנטי אוקסידנטים [1] ובכך תורמת לבריאות.

  •         הן קלות לשימוש – אפשר לצרוך אותן כמשקה בוקר או כחטיף בין הארוחות.
  •         קיימות אבקות טבעיות בשוק שיכולות להתאים לאלה שרוצים לשמור על תזונה טבעית. הן אינן מכילות הורמונים, גלוטן (מה שחשוב לחולי צליאק), ממתיקים מלאכותיים, מרכיבים מהונדסים גנטית וכו’
  •         עבור הטבעונים שביננו – ישנן אבקות שמתאימות לטבעונים,  שהחלבון שלהן מופק ממקורות צמחיים כמו מאורז חום או אפונה וכו’.
  •         פעמים רבות קשה לספור קלוריות ואפילו אפשרי לטעות בספירה, ולכן קל יותר לשלוט בכמות צריכת הקלוריות כאשר צורכים אותן בצורה נוזלית ובמנות המוגדרות מראש.
  •         מחיר גמיש – מחיר האבקות נע בין  50 ₪  – 400 ₪ ויכול להתאים כמעט לכל כיס. יש לשים לב שהמחיר משתנה בהתאם לגודל הקופסא, סוג ואיכות המרכיבים.

חסרונות הגיינרים

  •    בשימוש לא נכון עלולות לגרום לתוצאה הפוכה – להרזיה או השמנה במקום בניית שריר. חשוב להבין שבניית שריר לא קורית בין לילה. לצרוך בארוחה אחת כמות גדולה מאוד של קלוריות לא תבנה שריר אלא להיפך תגרום לגוף לאגור שומן.

  •         לפעמים מאתגר להבדיל בין עלייה במשקל לבין עלייה במסת שריר. כמובן, אם מטרתכם היא עלייה במשקל, אבקה כזו היא פתרון מצוין, אך אם מטרת העל שלכם היא עלייה במסת השריר, אתם צריכים להיות דייקנים בבניית התפריט ותוכנית האימונים.

  •      תופעות לוואי – אבקות מחברות שונות יכולות להכיל מרכיבים שונים, אלרגנים כמו סויה, לקטוז, גלוטן וכדומה. אנשים הסובלים מאלרגיות מוכרחים לשים לב למרכיבי האבקה שהם רוכשים. יחד עם זאת, לאנשים בריאים, באופן כללי, אבקת הגיינר לא אמורה לעורר תופעות לוואי אלה, בהתחשב שקונים אבקה של חברה בדוקה ואיכותית.

  • הגיינר מותאם לצריכה משולבת עם הארוחות שלנו, ולכן, בעודף ויטמנים ומינרלים עלול לגרום לאי-נעימות בבטן. יש להיות קשובים לגוף ולקחת כמויות קטנות, ובהדרגה להגדיל את כמויות הצריכה. בעת הצורך ניתן להיוועץ בתזונאי לבניית תפריט יומי מותאם אישית המשלב גיינר.

ממה מורכב הגיינר?

כאמור, מרכיבי האבקות משתנים מחברה לחברה אך בעיקר הן כולן עשירות בחלבונים ממקורות שונים (מי גבינה, לובן ביצה, חלב ועוד) ופחמימות, ישנה גם כמות מעטה של שומנים לשמירה על האיזון התזונתי. מספר הקלוריות במנה מגוון ומשתנה מחברה לחברה והוא נע בין 500 קלוריות ל-1500 קלוריות ואף יותר. את כמות הקלוריות ואת המינונים אתם יכולים להתאים לפי הצרכים והמטרה שלכם, בין אם עלייה במשקל והשלמת התזונה ובין אם עלייה במסת שריר.

אם אתם מתאמנים הרבה ונמאס לכם שהשריר לא גדל, אז אבקת הגיינר יכולה להיות פתרון מצוין עבורכם. כיום יש הרבה חברות שמציעות תערובות איכותיות, העשירות בחלבונים ופחמימות ובעלות ערך קלורי גבוה, שיעזרו לכם להשיג את מבנה הגוף שתמיד חשקתם בו. זכרו להיות עקביים בתכנית התזונתית שלכם ולהקפיד באימונים, כי זהו תהליך לא פשוט שיכול לקחת זמן, אבל עם קצת סבלנות התוצאות יגיעו בוודאות.

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים גיינר?

אם עד לפני כמה עשורים, מרבית האנשים לא ידעו מהו גיינר, היום השוק רווי בפתרונות שונים, מה שלפעמים מקשה על הבחירה של המוצר הנכון. אילו עקרונות יכולים לסייע לנו לבחור את הגיינר המתאים?

בנוסף לנושא המחיר, חושב כמובן לבדוק אם אתם רוכשים את המוצר שהכי מתאים לכם. האם חשוב לכם להעלות את מסת השריר, האם חשוב לכם לקצר את זמן ההתאוששות לאחר האימון. כמו ברכישת כל מוצר, השתמשו בחוכמת ההמונים כדי לקבל תמונה מקיפה יותר לגבי איכות המוצר.

מבחינת המרכיבים, ודאו שהמרכיב העיקרי במוצר הוא החלבון (צריך להופיע בראש רשימת המרכיבים) ושכמות הסוכרים נמוכה. בעת פתיחת המארז, בידקו שהמארז סגור בצורה הרמטית. חשוב גם לבחור טעם שאתם חושבים שתוכלו להנות ממנו.

אם אתם שואפים להגדיל את נפח הגוף שלכם בדגש על מסת שרירי, חשוב להבין שהתוצאות הנלוות לשימוש בגיינרים מופיעות לאורך זמן ולא באופן מיידי, ממש כֶמו בכל אימון ספורט. חשוב להיות עקביים ולא לצפות לתוצאה מיידית. האמינו לי הסבלנות תשתלם בגדול!

סיכום - הגיינר המומלץ ביותר

שוק הגיינרים הולך ומתפתח כל הזמן והחברות המובילות משקיעות במחקר ופיתוח של תרכובות חדשות שישפרו את היכולת של מוצריהם לסייע לכם לעלות במשקל ולהגדיל מסת שריר ואולי על הדרך לשלב תועלות נוספות.

בדקתי ובחנתי במהלך המחקר למעלה מ-10 מוצרי גיינר על מנת לגבש את ההמלצה שלי. המלצתי היא לבחור בגיינר של True Mass שהצטיין בכל הפרמטרים שבחנתי. הוא מציע שילוב מצוין של פורמולה איכותית עם מרכיבים נכונים יחד עם טעם טוב ותוצאות יעילות. מוצר מעולה.

יותם פרל
יותם פרל

יותם הוא מאמן כושר מנוסה ויועץ תזונה. התשוקה שלו לתחום הביאה אותו לשתף את המידע עם העולם באמצעות בלוג זה. ההמלצות שלו ותכניות האימונים כבר עזרו לאלפי אנשים להשיג את הגוף שהם תמיד רצו ובאופן כללי להפוך לבריאים וחזקים יותר.