ולריאן מומלץ

12 מוצרי ולריאן נבדקו
20 שעות מחקר
67 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

יש מספר דרכים לצרוך ולריאן על מנת להנות מסגולותיו הרפאויות.  בין אם אם אתם מעדיפים את הולריאן כתוספת נוזלית לכוס התה לפני השינה או לבלוע אותו בזריזות עם כוס מים בקפסולה. הבעיה נותרת זהה- איך להחליט בתוך ים האפשרויות של המוצרים הזמינים כיום? 

בדיוק לשם כך יצא הצוות שלנו ובדק. בחנו המון מוצרים על מנת לעזור לאתר את תוספי הולריאן האיכותיים ביותר בשבילך.

הבחירה שלנו
ולריאן-1
ולריאן של Now
קפסולות מעולות
ולריאן-2
Nature's Answer
תמורה מעולה למחיר
ולריאן3
ולריאן של Solaray‏

מוצרי ולריאן רפואי הכי מומלצים ב-2021

1.

ולריאן של Now

ולריאן-1

תוסף צמחי זה מיוצר ללא רכיבים מהונדסים גנטית, הוא מתאים לאנשים המנהלים אורח חיים צמחוני/טבעוני ומבוסס על שורש הולריאן, שהוא עשב המרפא המועדף על תרבויות רבות לאורך מאות שנים.

חברת Now הינה חברה אמריקאית הפועלת כבר במשך עשורים רבים. אחת המובילות בעולם בתחום תוספי התזונה. כל מוצריה איכותיים, מועילים
ובעלי תו הבטחת איכות GMP (תנאי ייצור נאותים)

יש לטפטף 1‏-2 מזלפים מלאים לתה או למים לפני השינה לפי הצורך. וזהו, ישנים כמו תינוק.

יתרונות

חסרונות

2.

ולריאן Nature's Way

ולריאן-2

קשה להתעלם מהיתרונות של הקפסולות הללו. מדובר בצורת הגשה זריזה של הולריאן שאפשר להלים בזריזות ובמינון מדויק. קפסולה אחת של הולריאן של Nature’s Way כחצי שעה – שעה לפני זמן השינה תחולל פלאים לאיכות השינה שלכם.

Nature’s Way נוצרה ע”י טום מרדוק לפני למעלה מ-50 שנה. מדובר ביצרנן תוספי תזונה עם מוניטין חיובי מזה שנים רבות. המוניטין החיובי נובע מכך שחברה זאת שמה דגש חזק על השילוב בין מדע לתזונה ומבצעת בקרת איכות קפדנית על מוצריה.

יתרונות

חסרונות

3.

ולריאן של Solaray‏

ולריאן3

תוסף ולריאן זה מורכב מרכיבים ממש מעולים ומציע ריכוזז ולריאן גבוה שעושה את עבודתו ביעילות ובזריזות. אתם משיגים שינה איכותית ועמוקה באפס מאמץ וללא צורך בתרופות כימיות מזיקות.

Solaray הינה חברה אשר נוסדה בבארצות הברית, בשנת 1973 ומאז הפכה לאחת מיצרניות תוספי התזונה האהובות ביותר בעולם. היא מצטיינת בעמידה עקבית בכל תקני הייצור הנאות ושימוש ברכיבים איכותיים בלבד.

התוסף האורגני של חברת Solaray הוא תוסף ולריאן רפואי מעולה, שמגיע עם תג מחיר בהחלט אטרקטיבי.

יתרונות

חסרונות

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים תוסף ולריאן?

למרות כל הסגולות החיוביות של הולריאן ועל אף שנחשב לבטוח לשימוש, יש להתייעץ לפני שמתחילים לקחת אותו עם רופא או תזונאי, שיתאימו את המינון המדויק ויבחנו כיצד משתלב עם תוספים או תרופות אחרות שאתם נוטלים. מוצרים איכותיים עשויים להגיע במינונים שונים ויש להתאים את המינון הנכון עבורכם.

מעבר לכך, בדומה לכל תוסף תזונה, חשוב מאוד לבחור מוצר שמגיע מיצרן בעל מוניטין חיובי המקפיד לעבוד ע”פ נהלי ייצור נאותים (GMP). 

אספקט נוסף שתצטרכו להחליט לגביו הוא האם תרצו ליטול את הולריאן בצורה נוזלית או בכמוסות. התרכיז הנוזלי נמס בקלות בכוס מים או תה שתוכלו לשתות לפני השינה, אך יש לה ריח שעשוי להיות מעט לא נעים. צריך לנסות ולראות את רגישותכם לריח זה. הכמוסות מגיעות ללא ריח כמובן אבל ההתמוססות שלהן עשויה לקחת זמן רב יותר.

חשוב מאוד לבצע מחקר שוק מקדים ולבחון את אפקטיביות המוצר עליכם לאורך זמן. זכרו לולריאן יש אפקט מצטבר, זאת לא גלולת שינה שבולעים ונרדמים. כך שחשוב לקרוא חוות דעת של משתמשים קבועים בכל מוצר ולראות מה הם חושבים על המוצר וכיצד עבד עבורם. אז חשוב לבחור מוצר עם חוות דעת חיוביות מרובות, כפי שאנחנו מציעים לכם פה.

סיכום - ולריאן מומלץ

ולריאן-1

לאחר בדיקת עשרות מוצרים על עצמינו, קריאת מאות חוות דעת וביצוע מחקר כללי מקיף בנושא הולריאן הרפואי ותכונותיו החיוביות, אניחונו ממליצים על התמצית של חברת Now האמריקאית כמוצר המומלץ ביותר.

הוא מגיע בקופסא אטומה היטב, עם תג מחיר נח ובאמת עושה את העבודה בזריזות וביעילות. בנוסף, חוות הדעת של המשתמשים במוצר זה לאורך זמן חיוביות מאוד כשרק נושא הריח (אותו לא ממש הרגשנו) עשוי להרתיע.