זרעי צ’יה מומלצים

13 מותגים נבדקו
22 שעות מחקר
124 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

כמו שאתם כבר בוודאי יודעים, זרעי הצ’יה הם סופר פוד שבהחלט כדאי להוסיף לתפריט היומי שלכם. אולם, אל תבחרו באופן אקראי את המוצר הראשון שנתקלתם בו מבלי לעשות עבודת מחקר. חבל לבזבז כסף סתם.
בדיוק בשביל זה בדקנו וריכזנו עבורכם את שלושת סוגי זרעי הצ’יה המומלצים ביותר.

הבחירה שלנו
זרעי צ’יה אורגניים Mama Chia
טעם מצוין
זרעי צ'יה אורגניים Nutiva
תמורה מעולה למחיר
iso100
זרעי צ'יה אורגניים Bob's Red Mill

זרעי צ'יה הכי מומלצים ב-2021

1.

זרעי צ’יה אורגניים של Mama Chia

מרבית זרעי הצ’יה גדלים בדרום אמריקה. לא במקרה הזה. זרעי הצ’יה של Mama Chia גדלים ומפוקחים בחוות אורגניות בארה”ב. דבר שמוכיח שמדובר במוצר אורגני על אמת שלא עבר הנדסה גנטית ושדרוגים כאלו ואחרים. זרעים אלו בעלי טעם ומרקם כל כך נעימים. הם נמסים כמו אגוזים ממש טעימים בפה ןיהוו שדרוג נהדר לכל סלט או ארוחה בהם ישתלבו.

החברה מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ביחס למוצריה וזה בא לידי ביטוי במוצר שמגיע נקי וטעים ללא טעמי לוואי לא נעימים.
האבקה נחשבת קלה לעיכול ואינה מכילה פחמימות, שהן אלו שאחראיות להרגשת אי הנוחות במערכת העיכול.

יתרונות

חסרונות

2.

זרעי צ'יה אורגניים Nutiva

מדובר באחת מחברות תוספי התזונה האורגניים המובילות והמוכרות ביותר. כך שאתם יכולים להיות רגועים שמדובר במוצר באיכות גבוהה ורכיבים ממש טובים. אז כאמור באנו לבדיקת מוצר זה עם ציפיות גבוהות, ולא התאכזבנו.

אהבנו שזרעים אלו ממריצים את הגוף באופן טבעי ומאזנים את הדיאטה עם 6.4 גרם אומגה3 וחומרים מזינים אחרים מן הצומח. אהבנו ממש גם את הטעם האגוזי ואיך שהוא משלים מאכלים מתוקים למלוחים. וכמובן המוצר אורגני שזה תמיד נהדר.

יתרונות

חסרונות

3.

זרעי צ'יה אורגניים Bob's Red Mill

זרעי הצ’יה האורגניים של Bob’s Red Mill סיקרנו אותנו במיוחד בגלל שבאים עם תו כשרות פרווה, מה שיכול להיות שובר שוויון עבור רבים מהקוראים שלנו כמובן. 

בנוסף, המחיר של המוצר היה ממש אטרקטיבי והביקורות משבחות והחלטנו לבדוק את המוצר.

התוצאות מרשימות ביותר הטעם היה ממש מעולה בכל מאכל אליו הם הוספו ושמחנו לגלות שהם כוללים לא פחות מ- 4280 מ”ג חומצות שומן אומגה 3. מוצר בהחלט מומלץ בחום.

יתרונות

חסרונות

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים זרעי צ'יה?

לאחר שהתועלת של זרעי הצ’יה איננה מוטלת עוד בספק והוכחה מדעית, החלו לצוץ עוד ועוד מותגים שרוצים חלק מהטרנד המצליח.
אז מלבד קריאת ההמלצות הספציפיות שכבר הבאנו לכם הנה מספר כללים לבחירת זרעי הצ’יה שלכם:

בחנו את הצבע של הזרעים. אם הוא שחור או לבן – נהדר אתם מקבלים מוצר איכותי זהה מבחינת הערכים התזונתיים המועילים. אחרת, יש בעיה וצריך להתרחק מכל הגוונים האפורים, החומים, וכו’, כי אלו עברו שינויים כלשהם או פשוט לא הבשילו.
לבחור במוצרים עם תווית אורגנית. אנחנו לא רוצים למסמס את הערך החיובי שאנחנו משיגים ע”י הכנסת כימיקלים רעילים לגופנו על הדרך, נכון?
המנעו ממוצרים שעברו עיבוד תעשייתי או הנדסה גנטית. טיפ זה הוא נכון לכל מוצר שאתם מכניסים לפה ובכלל זה זרעי הצ’יה.
לא להתקמצן. הנטייה הטבעית של הרבה אנשים היא לבחור את המוצר הזול ביותר. אבל כמו בהרבה דברים אחרים, מי שחוסך בעצם בוחר מוצר פחות טוב לרוב.

זהו, תאכלו בריא, תהנו מחיים מלאים ואנרגטיים ככל הניתן והקפידו על שגרת שינה ואימונים ראויה.

סיכום - זרעי הצ'יה הטובים ביותר

לאחר שבחנו עשרות מוצרים נראה שהמוצר הטוב, הטעים ובעל התמורה הכי טובה לכסף הוא זרעי צ’יה אורגניים של Mama Chia. מדובר במוצר בעל טעם נהדר, ערכים תזונתיים מעולים, אורגני ללא כל התערבות של הנדסה גנטית וכשר למי שזה חשוב. מוצר שממש ממש אהבנו ונהננו לבחון אותו.