חומץ תפוחים מומלץ

15 מוצרי חומץ תפוחים נבדקו
30 שעות מחקר
45 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

העלייה המתמשכת בפופולאריות חומץ התפוחים הביאה לשפע של מוצרים הזמינים כיום.
מגוון זה הופך את החיפוש אחר המוצר המתאים עבורכם לקצת מורכב. רוצים לדעת איזה מוצר עושה את העבודה ואיזה מבזבז את כספכם?
בדיוק מסיבה זאת, הצוות שלנו בדק עשרות מוצרי חומץ תפוחים בשביל להמליץ לכם על 3 הטובים ביותר.

הבחירה שלנו
אמריקן-הלת
Cider Vinegar Plus
מוצר איכותי
חומץ תפוחים NOW
מוצר אורגני
חומץ תפוחים אורגני Jarrow Formulas

מוצרי חומץ תפוחים הכי מומלצים ב2021

1.

חומץ תפוחים American Health

אמריקן-הלת

טבליות חומץ סיידר תפוחים מספקות את כל היתרונות התזונתיים של חומץ סיידר תפוחים ומסופקות בצורת טבליות למי שלא נהנה מטעמו החמוץ של החומץ. המוצר משמש באופן מסורתי בקרב חובבי כושר ואנשים המקפידים על אורח חיים בריא.  

קופסא אחת כזאת מכילה 200 כמוסות עם ריכוז מאוד גבוה של 480 מ”ג חומץ תפוחים. בדיוק הכמות המומלצת ע”י התזונאים. וכל זה מגיע עם תג מחיר ממש אטרקטיבי. מוצר מנצח.

יתרונות

חסרונות

2.

חומץ תפוחים NOW

חברת NOW מציגה עוד מוצר נהדר ופשוט. החברה ידועה כמציגה תרכובות פשוטות שעושות את העבודה לאורך שנים רבות כבר.
המוצר מגיע בכמוסות. כאשר הקופסא מכילה 180 כמוסות. בכל כמוסה יש 450 מ”ג חומץ תפוחים. כמות גבוהה יחסית המאפשרת נטילה פעמיים ביום בלבד.
המוצר טוב ובהחלט עושה את העבודה. הבעיה היחידה שבתקופת הניסוי נרשמו חוסרים בחלק מרשתות הפארם והמחיר היה מעט גבוה מדי לטעמנו.
נטילת המוצר הובילה לירידה בתחושת הרעב לפני ובמהלך הארוחה.
ואף רמת החולשה אחרי הארוחה יורדת.

יתרונות

חסרונות

3.

חומץ תפוחים אורגני Jarrow Formulas

חומץ תפוחים זה מיוצר ע”י חברת Jarrow Formulas הפועלת מארה”ב ומשקיעה רבות במחקר ופיתוח תוספי תזונה איכותיים במיוחד בכל הנוגע למוצרים אורגניים על מנת לעזור ללקוחותיה לנהל אורח חיים בריא ומאושר.
המוצר מיוצר מתפוחים אורגניים איכותיים במיוחד המאפשרים יצירת מוצר מעולה. הבקבוק מכיל 32 מנות של חומץ אורגני גולמי לא מפוסטר עשיר באנזימים פעילים. יש לקחת בחשבון שטעמו של חומץ התפוחים בצורה זאת הוא מעט חמצמץ ויש להתרגל אליו.

יתרונות

חסרונות

איך לבחור חומץ תפוחים מתאים?

חומץ התפוחים מגיע בצורת נוזל או כמוסות. בחנו מספר רב של מוצרים מכל סוג ולהלן הנקודות שלנו.
קודם כל, כפי ששמתם לב 2 מהמוצרים המובילים ברשימה שלנו מגיעים בכמוסות. הסיבה לזה שלדעתינו, כדאי להיזהר עם המוצר ותופעות לוואי בלתי רצויות אפשריות.
כך למשל, השפעתו של הנוזל אינה זהה להשפעה החיובית של כמוסות חומץ תפוחים האיכותיות והמאוזנות בחומציות בריאה. בשל כך החומץ הטהור עלול לפגוע באמייל השן, לגרום מעין כוויות בחלל הגרון והפה ונזק לקיבה.


כמו כן, חשוב לשים לב לכל המכלול – דיאטת חומץ תפוחים לא תהיה יעילה באותה מידה, אם לא תגובה בתכנית תזונתית נכונה. על כן, בכל מקרה אם רוצים לשלב תוסף תזונתי כזה, יש לשים לב להתייעץ עם תזונאי או רופא מראש.
אלמנט נוסף שבחנו הוא האריזות והתמקדנו במוצרים הבאים באריזה איכותית הנוגדת אפשרות לחמצון לאחר הפתיחה ופגיעה בחומרים הפעילים והורדת האפקטיביות של תוסף התזונה בדרך זאת.
המינון הנכון בכמוסה של חומץ תפוחים הוא בין 300-500 מ”ג תלוי בהעדפות המשתמש.
ולבסוף, כשבאים לבחון את תוספי התזונה המובילים רואים שהחברות המובילות מתמקדות בתמציות טהורות יחסית ומועילות, ולא דחפו חומרים מיותרים, מזיקים, או חסרי תועלת לתרכובת שאתם צורכים.

סיכום - חומץ תפוחים הטוב ביותר

אמריקן-הלת

לאחר בחינה מדוקדקת של עשרות מרכיבים אנחנו ממליצים על חומץ תפוחים Cider Vinegar Plus כחומץ המומלץ ביותר.
מוצר זה מיוצר מחומרים טבעיים בלבד, עם מינון גבוה מאוד, כמו שצריך, של חומץ תפוחים במחיר ממש אטרקטיבי.
מעל לכל באמת עושה את העבודה. תחושת הרעב נעלמה כמעט לחלוטין ורמת האנרגיה גבוהה מתמיד. מוצר מומלץ מאוד, נותן תמורה מושלמת לכספנו.

יותם פרל
יותם פרל
יותם הוא מאמן כושר מנוסה ויועץ תזונה. התשוקה שלו לתחום הביאה אותו לשתף את המידע עם העולם באמצעות בלוג זה. ההמלצות שלו ותכניות האימונים כבר עזרו לאלפי אנשים להשיג את הגוף שהם תמיד רצו ובאופן כללי להפוך לבריאים וחזקים יותר.
עשוי לעניין אותך..