עלינו

ברוכים הבאים ל-"נודי". בלוג שיעזור לכם להיכנס לכושר טוב יותר על ידי בילוי פחות זמן בחדר הכושר.

אנו מפרסמים מידע על תוספי מזון בריאים ובטוחים, תכניות אימונים שיחזקו את גופכם, ומגוון דיאטות ומשטרי תזונה, שאימוצם יביא אתכם להשיג את הגוף שתמיד רציתם במינימום זמן ומקסימום הנאה.

מי אנחנו?

אנחנו צוות של מאמני כושר ותזונאים שמבינים היטב מה עובר עליך. מאבק מתמשך עם דיאטות וניסיון לאמץ שגרת אימונים, רק כדי למצוא את עצמך עולה במשקל או מוותר וחוזר להרגלים הישנים. כמוך, גם לנו היו מאבקים דומים בעבר. אנחנו משתמשים בחוויות האישיות האלו כדי לשנות את חיינו ובסופו של דבר עזרנו לרבים נוספים.

בלוג נודי נולד עם מטרה מוגדרת:

לעזור לך לנצח במאבקים היומיומיים הקטנים שלך ולסייע לבצע את הבחירות הנכונות שיעזרו לך להקל מעט על הדרך להגשמת המטרות שלך. אנו משתדלים לעודד אותך לשנות את חייך ולשפר את בריאותך מבלי לגרום לזה להיות מאבק מתמיד שאתה נאלץ להתמודד איתו.

מה אנחנו מציעים?

המידע שמתפרסם בנודי מתבסס על מחקרים מדעיים וקליניים, במיוחד בגלל שאנו עוסקים בבריאות וכושר. הצוות שלנו מבטיח שכל המידע באתר מגובה במחקר יסודי, בדיקות וחוות דעת מומחים כדי לספק לך המלצה נכונה ומהימנה, בין אם למשטר דיאטה, תוכנית אימונים או תוסף בריאות.

אם אתם מוצאים את עצמכם נתקלים בבעיות עם התזונה , שגרת האימון שלכם, בחירת התוספים, או כל דבר ביניהם, נודי הוא המקום הנכון עבורכם.

למידע נוסף, אל תהסס לפנות אלינו

צוות האתר

נטע

נטע לוי

ייעוץ תזונה

נטע היא יועצת תזונה ומומחית תוכן מנוסה וחובבת תזונה מהצומח עם  גישה הוליסטית לבריאות. היא מאמינה שמניעה עדיפה על ריפוי ואוהבת למצוא נתיבים טבעיים לריפוי ובריאות.

אז, נטע משקיעה את כל הידע שצברה עם השנים כיועצת תזונה ביצירת תוכן מועיל שיוביל אתכם לאימוץ תפריט דיאטה מועיל שיעזור לכם להגיע אל הגוף הבריא שתמיד רציתם, והכל מגובה במחקרים. היא מקווה שמיומנויות ה-SEO החזקות שלה המיושמות בכתיבה שלה יעזרו לה להגיע לאנשים רבים ברחבי הארץ ולסייע להם ככל האפשר לאמץ אורח חיים בריא יותר.

יותם

יותם פרל

מאמן כושר ומומחה תזונה

עם ניסיון של למעלה מ-8 שנים של אימונים אישיים, יותם שימש כמאמן כושר עבור מאות לקוחות מרקעים,  צורות וגדלים שונים.

כשזה מגיע לכושר, הוא מתמקד בפשטות – יצירת תוכנית מותאמת אישית שמתאימה לאורח החיים שלכם. הוא לא יכריח אתכם לאכול חזה עוף וברוקולי כל יום או יגרור אותכם לחדר הכושר שש פעמים בשבוע אם אתם לא נהנים מזה.

הוא מכין תוכניות אימון ודיאטה מותאמות אישית שיתאימו לשגרת היומיום שלכם עד שהן יהפכו לחלק מאורח החיים.

כיצד אנחנו מגבשים המלצות למוצרים?

נתאר בכמה מילים את צורת הבדיקה שאנחנו עורכים לכל מוצר שאנחנו ממליצים עליו: אנחנו אוספים כמה עשרות מוצרים פופולאריים בכל קטגוריה, קוראים בעיון את חוות הדעת עליהם מרחבי האינטרנט. לאחר מכן, אנחנו מצמצמים מעט את הרשימה למוצרים המומלצים בלבד, כאלו שקיבלו חוות דעת חיוביות מרובות.

לבסוף, אנחנו לוקחים את המוצרים לידינו ובוחנים אותו בעצמינו ומגבשים את חוות הדעת הסופית, אותה אנחנו מביאים לשימושכם בבלוג זה.

תהנו 🙂

דילוג לתוכן