קריאטין מומלץ

17 מוצרי קריאטין נבדקו
32 שעות מחקר
124 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

כבר שנים רבות שקריאטין נחשב לאחד מתוספי התזונה הנמכרים ביותר בעולם בתחום הספורט ופיתוח הגוף. על כן, אין זה מפליא שיש כזה שפע של אפשרויות. אולם, אל תבחרו באופן אקראי את המוצר הראשון שנתקלתם בו מבלי לעשות עבודת מחקר ובדיקה איזה מוצר באמת עובד.
בדיוק בשביל זה בדקנו וריכזנו עבורכם את שלושת סוגי הקריאטין המומלצים ביותר.

הבחירה שלנו
Creatine(s)200x300pix4
קריאטין ALFA
אפקטיבי מאוד
קריאטין סופר אפקט
תמורה מעולה למחיר
קריאטין מיקרונייזד דיימטייז

תוספי הקריאטין הכי מומלצים ב-2021

1.

קריאטין ALFA

חברת ALFA בחרה לייצר עבורכם תוסף קריאטין טהור המתווסף לסדרת תוספי התזונה שעברו תהליך פיתוח ומחקר באופן ספציפי עבור ספורטאים. מדובר ב-100% קריאטין טהור אשר מומלץ לביצוע פעילות גופנית לפרקי זמן קצרים וברמת עצימות גבוהה.

המוצר מגיע ללא טעם כלל ובתור נסיין של המוצר אני גיליתי, שהוא מתמזג ומתערבב בקלות עם כל סוג של נוזל, וגם אם כמוני תערבבו אותו עם מים, לא תרגישו כל טעם לוואי.
התוצאות היו נהדרות בזמן קצר (3-4 שבועות). היכולת לבצע אימון בעצימות גבוהה השתפרה פלאים. מוצר נהדר.

המוצר מגיע בגודל 500 גרם או 1 ק”ג. המנה הקטנה יותר, אותה ניסינו, מספיקה לכ-200 הגשות ומגיע במחיר של כ-90 ש”ח. מחיר מצחיק ביחס לתועלת שניתן להפיק מהמוצר.

יתרונות

חסרונות

2.

קריאטין סופר אפקט

אהבנו מוצר זה כי הוא תומך נהדר בתהליך הגדילה של מסת השריר.
מגדיל את כמות האנרגיה הזמינה ומעלים את תחושת העייפות האופיינית לזמן האימון. מה שמאפשר לנו להתמיד במאמץ זמן רב יותר ללא הפסקה.
צריכה של תוסף זה מסייעת להפחית את תוצרי הפסולת הנוצרים תוך ניצול אנרגיה בשריר (חומצות חלב).
אהבנו את המוצר. אבל הבעיה שלו זה תג המחיר הגבוה יחסית לכמות הלא גדולה של החומר בתוך הקופסא.

יתרונות

חסרונות

3.

קריאטין מיקרונייזד דיימטייז

עוד מוצר נהדר מבית חברת דיימטייז המתמחה בתוספי תזונה לאתלטים ומפתחי גוף. המוצר אפקטיבי לשיפור ביצועים, עלייה במסת שריר וחיזוק, מסייע לבצע אימונים חזקים יותר לאורך זמן.
קריאטין זה מיוצר ברישיון משרד הבריאות, עומד בתקנים הבינלאומיים ומכיל כ-300 גרם בקופסא.
נמס מהר בתוך המים ואיננו מכיל חומרים מזיקים או מיותרים. נמכר יחסית בזול אבל מדובר בקופסא יחסית קטנה כך שיש לרכוש אותו בתדירות יחסית גבוהה.
נותן תמורה מצוינת למחיר ומקבל המון תגובות חיוביות מלקוחות, ספורטאים ומתאמנים בכל העולם.

יתרונות

חסרונות

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים קריאטין?

במהלך המחקר שלנו התבססנו הן על ניסוי עצמי, הן על ספרות מקצועית והן על עדויות של מתאמנים ותיקים וביקורות באינטרנט.
חשוב לציין שכאשר אתם בוחרים תוסף קראטין, מלבד הביקורות שאנחנו מספקים, תוכלו לקרוא מגוון ביקורות רחב על כל מוצר ברחבי האינטרנט. אז שימו לב לצד תגובות ממומנות, ישנן גם עדויות אותנטיות של מתאמנים שעשויים להיות לא מרוצים ממוצרים מסוימים. אם ביקורת כלשהי חוזרת על עצמה שימו לזה לב בבחירת המוצר.

חיפשנו ואיתרנו עבורכם מוצרי קריאטין טהורים ביותר. בדקנו במקביל מגוון מוצרים עם תוספת קריאטין כגון אבקות חלב אולם אלו לא נכנסו לדירוג.

בנוסף, ניפינו מוצרים אשר לא מתאימים לאנשים עם אלרגיות. מכיוון שהעדר אלרגנים מעיד על תהליך ייצור איכותי. אז התמקדנו רק במוצרים אלו.

פרמטרים נוספים שבדקנו הם צורת ההגשה כאשר נתנו יתרון לאבקות המגיעות במיכלים כי הם פשוט הכי מדויקות ונוחות לשימוש, סוג הקריאטין כאשר ההעדפה היא למוצרים מבוססים על פיתוח מדעי כמו הקריאטין מונוהידראט הבסיסי והטוב, בדקנו את הערכים התזונתיים של התוסף ומרכיבים נוספים בתרכובת במידה וישנם, וכמובן נושא המחיר – אנחנו רוצים להציע לכם את המוצרים הטובים ביותר במחיר השווה ביותר ולבסוף כמובן הביקורות האינטרנטיות ועדויות של מתאמנים שלרוב משתמשים בקריאטין על בסיס יומיומי במשך שנים רבות ויכולים להעיד ממקור ראשון.
כך בדקנו עשרות מוצרים על מנת לנפות את הפחות טובים ולהגיע לרשימה הסופית המצומצמת של המוצרים שאהבנו במיוחד.

סיכום - הקריאטין הטוב ביותר

iso100

לאחר בחינה מדוקדקת של עשרות מוצרים ובדיקה שארכה עשרות שעות אנחנו ממליצים על המוצר מבית אלפה כקריאטין המומלץ ביותר.
מוצר מחומרים טבעיים בלבד, עם מינון גבוה (אך לא מוגזם) של קריאטין, מפוקח ע”י משרד הבריאות ועם תו כשרות.
מעל לכל באמת עושה את העבודה. תחושת האנרגיה והכח החדש ליוו אותנו במהלך האימון ונתנו בוסט אדיר לתוצאות שהשגנו בהשוואה לתקופה שלפני. מוצר מומלץ בחום.