גוג’י ברי מומלץ

12 מוצרי גוג'י ברי נבדקו
24 שעות מחקר
88 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

ישנו כיום שפע של מוצרי גוג’י ברי בשוק. מה שהופך את מלאכת האיתור של המוצר המתאים ביותר לקצת יותר מאתגרת. כיצד נדע לזהות את המוצרים הנכונים ביותר עבורנו? כיד נבחר בין כמוסות לבין התותים המיובשים עצמם? ואיזה מוצר לא יגרום לנו לבזבז כסף סתם?
בדיוק מסיבה זו, ערכנו השוואה מקיפה של מוצרי גוג’י ברי ובחרנו ב-3 המומלצים ביותר.

הבחירה שלנו
10
גוג'י ברי של Heaven Mountain
טעם מצוין
גוג'י ברי Micro Ingredients
מוצר מעולה
גוג'י ברי אורגניים של נביטאס

מוצרי גוג'י ברי הכי מומלצים ב2021

1.

גוג'י ברי של Heaven Mountain

פירות יער אלה מוכנים לאכילה ואין צורך לשטוף אותם. פירות הגוג’י שלמים, רכים, בשרניים, עסיסיים, לא מיובשים יתר על המידה, עשויים להידבק מעט יחד באריזה. קל ללעיסה. בתוך הגרגרים יש זרעים קטנים מאוד שכמעט אינם נראים. הגרגרים טעימים. קשה לתאר את הטעם – יותר מכל זה נראה כמו תערובת של צימוקים וורדים, אבל לא ממש, יש מתיקות, וחמיצות, ומרירות קלה ואפילו מליחות.

הטעם עשיר ומרוכז, בגלל זה תתקשו להפסיק לבלוס תותי גוג’י אלו- תזכרו המינון המומלץ רק קומץ קטן. אבל זה לא הכרחי, כי הם מכילים כמות גדולה של חומרים מזינים.

יתרונות

חסרונות

2.

גוג'י ברי Micro Ingredients

אבקת גוג’י ברי מבית Micro Ingredients יוצרת איזון נחמד בין קלות השימוש ומוצר כמעט לא מעובד בעזרת אבקת הגוג’י ברי שלה. פירות יער גוג’י שגדלו אורגנית הם המרכיב היחיד, אם כי בניגוד לפירות יער יבשים שלמים, הם אבקתיים ומיובשים בצורה יסודית יותר.


זה הופך את האבקה הזאת לתוספת מצוינת לשייק שלך כדי להגביר את צריכת נוגדי החמצון, ואתה עדיין מקבל את רוב היתרונות של פירות היער הגולמיים.
.

יתרונות

חסרונות

3.

גוג'י ברי אורגניים של נביטאס

היצרן נביטאס, אחד המותגים המובילים בתחום בעולם, מציעים אופציה נהדרת הן לצעירים והן למבוגרים עם מוצר פשוט טבעי ומועיל שעבר ייבוש טבעי ללא תוספת גופרית– כל מה שאת צריכים מתותי הגוג’י ברי שלכם.


תותי גוג’י אורגניים מיובשים אלו עשירים במיוחד בחלבון ויטמינים ומינרלים שכה חיוניים לתפקוד מיטבי של הגוף. אהבנו את טעמו המתוק והעדין של המוצר אבל לצערינו הוא מגיע עם תג מחיר יחסית גבוה לקטגוריה.

יתרונות

חסרונות

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים מוצר גוג'י ברי?

הגוג’י ברי נמצא בשימוש ברפואה הסינית מזה אלפי שנים וכעת גם במערב מבינים את יתרונות מוצר זה.

כשבאים לבחור מוצר גוג’י ברי ניתן כמובן להסתמך על הביקורות שלנו המבוססות על עשרות מוצרים, שבדקנו אבל ניתן גם לבצע מחקר עצמאי.

קודם כל , לנסות מגוון מוצרים ותרכובות ולראות לאיזה טעם אתם מתחברים יותר או פחות. חשוב לציין בהקשר זה שמרבית המוצרים בעלי טעם חמוץ-מתוק.

כמו כן, חשוב לבחור במוצר על בסיס רכיבים איכותיים וכאלו שלא עברו תהליכים של עיבוד באמצעים של הנדסה גנטית GMO שכה נפוצים בימים אלו. תאמינו לי אתם לא רוצים לדחף את הזבל הזה לגוף שלכם.

תראו כיצד נח לכם לצרוך את הגוג’י ברי שלכם. יש שיעדיפו לבלוע כמוסות בצורה זריזה ויש כאלו שיהנ מטעמם החמוץ מתוק של הפירות המיובשים. זה כבר עניין סובייקטיבי. 

בכל מקרה מומלץ להתייעץ עם רופא או תזונאי לפני נטילת המוצר. המינון הנכון עדיין נבחן ונבדק, אולם רוב ההמלצות והמחקרים מתכנסים לכמות שבין 6 ל-18 גרם ביום. אם כי יש עדיין י בירות מסוימת סביב הנושא.

סיכום -גוג'י ברי המומלץ בותר

לאחר שבדקנו כמה עשרות מוצרי גוג’י ברי מהארץ ומהעולם, על בסיס הרמטרים שציינו מעלה תוך ניסוי על עצמנו ובחינת המון המון ביקורו מגוון מקורות אינטרטיים, ההמלצה שלנו היא על הגוג’י ברי של Heaven Mountain. אתם מקבלים פה מור פשוט מושלם. הריכוז הגבוה של החומר הפעיל, המותג האיכותי מאחוריו והמחיר הנח הכריעו את הכף לטובת מוצר זה.

יותם פרל
יותם פרל

יותם הוא מאמן כושר מנוסה ויועץ תזונה. התשוקה שלו לתחום הביאה אותו לשתף את המידע עם העולם באמצעות בלוג זה. ההמלצות שלו ותכניות האימונים כבר עזרו לאלפי אנשים להשיג את הגוף שהם תמיד רצו ובאופן כללי להפוך לבריאים וחזקים יותר.