פרוביוטיקה מומלצת

17 מוצרי פרוביוטיקה נבדקו
30 שעות מחקר
110 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

כולנו רוצים להנות מהיתרונות הטמונים בחיידקים הידידותיים שמוכלים בפרוביוטיקה. הבעיה שכיום שפע האפשרויות הוא כה עצום, שקשה לבחור מוצר שבאמת יעזור לנו ומצד שני לא לשלם הון תועפות. איזה פרוביוטיקה באמת עושה את העבודה?

בשביל לענות על השאלות הללו הצוות שלנו יצא ובדק המון מוצרי פרוביוטיקה הזמינים כיום על מנת לאתר את המומלצים ביותר.

הבחירה שלנו
Raw Probiotics
מומלץ בחום
Now
תמורה מעולה למחיר
Dr. Mercola

מוצרי פרוביוטיקה הכי מומלצים ב-2021

1.

פרוביוטיקה Raw Probiotics

מדובר באחד ממוצרי הפרוביוטיקה המובילים בשוק העולמי. המוצר מיוצר על בסיס מזונות מלאים של חברת Garden of Life, דבר המבטיח תרכובת איכותית במיוחד.  המוצר פותח במשך שנים רבות במעבדות החברה, ונחשב למוצר מוביל בקרב יועצי התזונה.

הייחודיות של פרוביוטיקה Raw Probiotics היא בכמות החיידקים הידידותיים בכל כמוסה. 100 מיליארד חיידקים ידידותיים מ-34 זנים שונים מבטיחים שתקבלו את הפרוביוטיקה השלמה ביותר שיש כיום בשוק להציע.

יתרונות

חסרונות

2.

פרוביוטיקה של Now

התוסף זה מיוצר על ידי חברת NOW האמריקאית. שמו של המותג הותיק הולך לפני בתחום תוספי המזון עם למעלה מ-70 שנות פעילות ענפה בתחום. כשאתם לוקחים מוצר של Now, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר במוצר איכותי שנבדק ותוכנן בקפידה ובאמת עושה את העבודה שלשמה יועד.

התרכובת בתוך הכמוסה מכילה 10 זנים ו-25 מיליארד חיידקים ידידותיים. מתאים גם לטבעוניים. התוסף אינו מכיל חיטה או גלוטן, והוא מתאים גם לרגישים ללקטוז (פרווה)
התוסף מקבל חוות דעת טובות מהמשתמשים באופן עקבי.

יתרונות

חסרונות

3.

פרוביוטיקה Dr. Mercola

אולי מותג זה לא נוצץ ומוכר וגם קצת קשה להגייה אבל הופתענו לגלות מוצר באמת מעולה.קודם כל, הוא מכיל לא פחות מ-70 מיליארד מושבות חיידקים פרוביוטים המגיעים מ-10 זנים שונים בכל כמוסה.מה שהופך אותו לעוצמתי במיוחד.

חוות הדעת של המשתמשים היו חיוביות במיוחד והעידו על שיפור משמעותי של פעילות המעיים ובעיות נוספות שתוסף זה סייע להם לפתור. כמו כן, תג המחיר נח יחסית והעובדה שהכמוסות עמידות לחומצות הגוף ומתמוססות לאט לספיגה מיטבית של הפרוביוטיקה בהחלט משלימים מוצר נהדר.

יתרונות

חסרונות

מה כדאי לבדוק לפני שרוכשים פרוביוטיקה?

בהדברים שיש לשים אליהם כאשר רוכשים פרוביוטיקה:
הדבר המרכזי ששמים אליו לב הוא כמות החיידקים. לרב, ככל שיהיו יותר זנים ובריכוז יותר גבוה כך הפרוביוטיקה תהיה יקרה ואפטיבית יותר.הדבר השני שיש לשים אליו הוא סוגי החיידקים – ישנם המון סוגים של חיידקים ידידותיים. כאשר לקטובצילוס וביפידובקטריום הם שני המינים היותר שכיחים. אם זאת התייעצו תמיד עם רופא או תזונאי: במידה והרופא שלכם המליץ לכם לקחת זן מסוים אז מומלץ לבדוק היטב את התווית על התוסף בה רשומים המרכיבים כולל זני החיידקים.
מותג היצרן – פה אין הרבה מה להוסיף. תקנו רק מותגים מוכרים ומוכחים. כאלו שנבחנו ונבדקו על ידי מיליוני אנשים לפניכם ומיוצרים תחת סטנדרטים גבוהים ביותר של פיקוח. תקנו ממותגים המקבלים פידבק חיובי מהמשתמשים לאורך זמן. לא להתפשר בנקודה הזאת.
תמורה לכסף – הזמינו את המוצרים הללו בהתאם להמלצות שלנו מחו”ל. כך תקבלו תמורה הרבה יותר טובה לכספכם ביחס לאלטרנטיבות בארץ. אמנם נושא המחיר הוא לא מרכזי כמו אפקטיביות המוצר אבל זה בהחלט שיקול חשוב שיש לקחת בחשבון בבחירת המוצר הנכון עבורנו.

סיכום - הפרוביוטיקה המומלצת ביותר

לאחר בדיקת כלל המוצרים אנו ממליצים על הפרוביוטיקה של Raw Probiotics. מדובר באחת ממוצרי הפרוביוטיקה המובילים והאיכותיים בעולם, וכמובן אי אפשר להתעלם מהמחקר המקיף שנעשה (וממשיך גם בימים אלו) לפיתוח המוצר. כמו כן, הרכבו העשיר בחיידקים טובים מעניק לגופכם את התוסף הפרוביוטי האופטימלי שפותר את הבעיות בצורה היעילה ביותר שניתן להשיג כיום.

יותם פרל
יותם פרל
יותם הוא מאמן כושר מנוסה ויועץ תזונה. התשוקה שלו לתחום הביאה אותו לשתף את המידע עם העולם באמצעות בלוג זה. ההמלצות שלו ותכניות האימונים כבר עזרו לאלפי אנשים להשיג את הגוף שהם תמיד רצו ובאופן כללי להפוך לבריאים וחזקים יותר.
עשוי לעניין אותך..