CRM למאמנים אישיים

יוני 20, 2023

אז אתה מחפש CRM למאמנים אישיים. אידיאלי, מכיוון שבמאמר זה יש לנו את רשימת האוסף שלנו עבור הבחירות המובילות שלנו, ואנו משווים עבורך את התכונות והביצועים שלהם.

ה CRM הטוב ביותר למאמנים אישיים

כמאמן אישי, אתה צריך לנהל לוחות זמנים, לשווק את השירותים שלך ולשמור על תקשורת עם לקוחות כדי לפתח קשרים ארוכי טווח. מערכת CRM המשלבת פעולות שיווק, חשבוניות ומכירות יתאים בצורה מושלמת לקטגוריה זו. בדוק את המוצרים למטה כדי לבחור את ה-CRM הטוב ביותר למאמנים אישיים:

1. HubSpot

HubSpot הוא אחד מכלי ה-CRM המוכרים בעולם, ואחד מההפניות הבלתי מעורערות בתחום השיווק הנכנס. פונקציונליות ה-CRM של Hubspot מאפשרת לך לנהל את כל פעילויות השיווק והמכירות כראות עיניך. 

תכונות Hubspot

Hubspot היא פלטפורמת CRM ידידותית למשתמש המספקת פתרונות מתקדמים עם כלי השיווק החזקים שלה. זה מאפשר לחברות גדולות יותר עם זרימות עבודה מורכבות לבצע ביעילות ולהפיק תוצאות יפות. ל- Hubspot חמישה מודולים: שירות, מכירות, CMS, תפעול ושיווק, כך שתוכל לכלול אותם בחבילה בהתאם לדרישות העסקיות שלך.

הנה כמה תכונות מרשימות הזמינות ב- Hubspot:

2. Bitrix24

Bitrix24 הוא CRM חינמי מלא בכלים לניהול לקוחות, תמיכה ואוטומציה שיווקית. זמין בענן ומקומי, עבור מכשירים ניידים ומחשבים שולחניים. כולל את כל הכלים החיוניים: משפכי מכירות, ניהול ערוצים, דיווח מכירות, צפייה בלקוחות ב-360 מעלות, תמיכה במכירות חוזרות ואוטומציה של מכירות.

תכונות Bitrix24

בעולם הארגוני, רוב העבודה הקשורה לשיווק נעשית באופן קולקטיבי, ושימוש בתוכנות שונות לכל משימה עלול להיות יקר וגם לא יעיל. 

תוכנת CRM מומלצת

Bitrix24 מציעה את כל הכלים הדרושים לעסקים בתוך פלטפורמה אחת ומקלה על שיתוף הפעולה עם חברי הצוות שלך. ל-Bitrix24 יש מערכת אקולוגית וירטואלית שבה אתה יכול להתמודד עם כל משימה בקלות בממשק.

הנה כמה תכונות בלעדיות של Bitrix24:

3. Pigeon CRM

Pigeon היא חבילת CRM ואוטומציה רבת עוצמה המשולבת ב-Gmail שתוכלו להוריד ולהתקין ישירות מ-גוגל כרום. בין התכונות שאתה יכול לעשות עם הכלי הזה הם מעקב אחר לידים, לקוחות פוטנציאליים, כרטיסי תמיכה ואוטומציה של משימות אימייל שחוזרות על עצמן. שילוב מלא בג'ימייל מאפשר לך גם לשלוח קמפיינים קרים במייל, לתזמן מעקבים אוטומטיים ולעקוב אחר התהליך כולו.

תכונות יונה

חשבון Gmail הוא בדרך כלל המקור העיקרי לשאילתות עסקיות וליזמות שיווקיות. Pigeon היא תוסף כרום [1] המאפשר למשתמשים לנהל ולהשתלט על תיבת הדואר הנכנס שלהם על ידי מעקב אחר לידים, לקוחות ותהליכי מכירה. זה עובד על ידי שילוב עם Gmail וארגון נתונים נכנסים כדי להישאר מעודכן עם האינטראקציות האחרונות.

הנה כמה תכונות מגניבות הזמינות בתוך Pigeon:

4. FreshSales

ל-FreshSales יש כיום יותר מ-10,000 לקוחות מרוצים עם הממשק המרענן שלה, המציע – במבט חטוף – את כל מה שצריך על זרימת הלקוחות. תוכל לקבל מידע על שיחות עם לקוחות, הסכמים, משימות ופגישות שנקבעו איתם, וכן לברר כיצד הם יצרו אינטראקציה עם האתר והמוצר, בין פונקציות רבות נוספות. בנוסף, זה מאפשר לך לשלוט בלקוחות פוטנציאליים כדי לדעת מתי זה רגע המפתח להשפיע עליהם.

תכונות Freshsales

Freshsales מספקת פתרון מודרני של מעורבות מכירה למשתמשים שרוצים להרחיב את העסק שלהם ולמקסם את מאמצי השיווק שלהם. ניהול לידים דורש מאמצים רבים ושעות של סריקה דרך מקורות שונים, אבל Freshsales מקל על כך עם מעבר חלק של לידים נכנסים לשלב הבא.

להלן כמה תכונות ייעודיות של Freshsales:

5. Streak

Streak הוא CRM המשולב במלואו בתיבת הדואר הנכנס שלך ב-Gmail ועובד בשילוב עם כל שאר האפליקציות של G Suite. ניתן להשתמש בו כדי לעקוב אחר תהליכים עסקיים רבים, כולל מכירות, שותפויות, תמיכה, גיוס עובדים, תזרים עסקי ועוד. Streak כולל גם קבוצה עוצמתית של כלי דוא"ל, כגון מעקב דוא"ל, המאפשר לך לעקוב אחר מתי דואר אלקטרוני נפתח.

תכונות Streak 

Streak עוזר לך לארגן את תיבת הדואר הנכנס, לשתף פעולה עם הצוות שלך ולהיות פרודוקטיבי יותר ב-Gmail.

תוכנת CRM

הוא מבנה את כל האימיילים הנכנסים ל"תיבות", המאחסנות את כל המידע הרלוונטי על הישות שאחריה ברצונך לעקוב. קופסה יכולה להכיל ליד נכנס, כרטיס שירות לקוחות או כל נתון נכנס אחר בעל חשיבות עליונה לצמיחה המהירה של העסק שלך.

הנה כמה תכונות מפתות שמציע Streak:

למה מאמנים אישיים צריכים להשתמש ב-CRM?

גידול עסק לאימון כושר אישי הוא הליך מסובך וטכני הדורש; הבנה בניהול עסקי. זה עשוי להתחיל להיראות כאילו מדובר פחות באימון ותוצאות ויותר במכירות ושיווק. אתה צריך לשים דגש נוסף על תוכנות וכלים שיעזרו לך להצמיח את עסקי אימוני הכושר שלך.

כשמדובר בעסק לאימוני כושר אישיים, אתה רוצה לשמור את זה פשוט. אתה צריך מערכת שתשרת את כל הדרישות שלך ושומרת על ניהול הנתונים פשוט. שימוש בכלים שונים לכל מטרה יכול לקחת שעות ולתסכל אותך עד היסוד. CRM למאמנים אישיים מציע מסד נתונים מאוחד; לבצע משימות תזמון ולנהל מידע לקוח ביעילות. מאמני כושר אישיים מתקשים לעיתים קרובות לבצע ניהול משימות ולהתעדכן בפעילויות.

CRM פותר בעיה זו על ידי תזכורת כל הזמן לגבי ההמשך, כך שאתה תמיד בקשר עם המשימות הקרובות. עם CRM, אינך צריך לסרוק גיליונות אלקטרוניים או להשתמש במספר פלטפורמות לניהול העסק. זה מייעל את עסקי ההדרכה שלך, מאפשר לך לבלות יותר זמן עם הלקוחות שלך ומגביר את יצירת ההכנסות שלך.

CRM למאמנים אישיים, סיכום

למאמנים אישיים אין צוות מכירות או שיווק ייעודי; לסייע להם ליצור או להמיר הזדמנויות. עם CRM, הם יכולים לפצות על חוסר התמיכה על ידי יצירת; זרימות עבודה ייחודיות המבצעות משימות באופן אוטומטי ומפחיתות את עומס העבודה.

עשוי לעניין אותך גם:

יותם פרל
יותם פרל
דילוג לתוכן