סופר מאס גיינר ביקורת

מה זה הסופר מאס גיינר?

Dymatize Super Mass Gainer עוזר להתגבר על כל האתגרים העומדים בפני בוני גוף שמתקשים למצוא תוסף מושלם להגשים את צריכת החלבון שלהם הנדרשים לבניית צורה וצורה נכונים. תוסף זה מקל על העלאת מסת השריר וגודל.

זה מתאים ביותר למי שחילוף החומרים מהיר מאוד או למי שלא יכול להמשיך לאכול יתר על המידה מבחינת דרישת הגוף להגדיל את משקל הגוף. זה עוזר לאלה שקשה לצרוך עבורם מספיק קלוריות במיוחד במהלך היום. הוא מכיל גם 5.2 גרם לאוצין המסייע בתמיכה בהפעלת סינתזת חלבון השרירים.

זה הופך את תהליך העיכול לקל אפילו לאלה מהמרוויחים הקשים ביותר שעמוסים במסה ובגודל. לא רק זה יכול לקצור יתרונות נוספים כמו טעם טעים ותכונות מעורבבות של מחשבות עם תוסף זה.

בסך הכל, הוא כולל 52 גרם חלבון. זה זמין ב 6 טעמים מדהימים כמו שוקולד עשיר, עוגיות סוכר, תות, עוגיות ושמנת, עוגת שוקולד, וניל גורמה. זה גם בטעם עם 10.9 גרם של BCAAs. זה הוכח כמסייע בבניית שרירים ומסייע בהתאוששות. הוא גם מספק 128 קלוריות שחיוניים מאוד לצורך העלאת מסת שריר ושמירה עליהם.

הוראות שימוש:

Dymatize Super Mass Gainer עמוס בכמות מספקת של חלבונים, BCAA, קלוריות וחומרים מזינים אחרים המסייעים אפילו למרוויחים הקשים ביותר לארוז על המסה והגודל. בניגוד לתוספים אחרים, טעמו טעים ויש לו גם יכולת ערבוב נהדרת. זה ממש קל לשימוש גם כן. כל שעליכם לעשות הוא להוסיף 2 כדורי דינמיט סופר מאס גיינר ל-24-32 גרם מים או חלב מלא ולמזג אותו למשך 30-45 שניות.

גיינרים מומלצים ביותר ניתן למצוא בלינק הזה.

עדות אישית של מתאמן:

הייתי 56 ק”ג לפני שלושה חודשים. אני מתחיל כעת מחדש להיכנס לכושר לאורך זמן לא הצלחתי לצרוך מספיק קלוריות ליום. אז בעצת מומחה לתזונה צריך ללכת על תוסף. קניתי מוצר זה בחנות אינטרנטית (לא נציין את שם החנות) בכ-300 ש”ח. התחלתי להשתמש בו על בסיס יומי, פעם אחת בבוקר ואחרת בלילה. עליתי במשקל ל-70 ק”ג תוך שלושה חודשים. אם אתה לא מתאמן בחדר כושר אז אני ממליץ לך לא להשתמש במוצר זה רק יעלה את השומן ולא השרירים שלך. מאוד ממליץ על המוצר המדהים הזה שממש שידרג לי את הגוף. עכשיו אני בדרך ליעד הבא – 80 ק”ג.

לסיכום

עם צריכת עקביות נכונה ואחריו שגרת שינה, משטר תזונה ואימון, זה עוזר לעלות 7-8 ק”ג. המינון המועדף הוא ליטול כדור אחד ביום לכל 24 גרם מים. הזמן הטוב ביותר לקחת יכול להיות לאחר הארוחות או לפני האימון. אחד היתרונות העיקריים הוא שהוא ללא גלוטן. לפיכך, הוא מתאים למי שמעדיף תוספי מזון ללא גלוטן.

Dymatize Super Mass Gainer הוא מסה איכותית וגוברת בסך הכל המועשרת מספיק עם טובתם של המון חלבונים, BCAA, קלוריות וחומרים מזינים אחרים. זה מושלם לתזונה המושלמת של אתלט.

נבדק עצמאית
30 שעות מחקר
25 ביקורות שנבחנו
ללא פרסומות

סופר מאס דיימטייז DYMATIZE SUPER MASS , אבקת הסופר גיינר של חברת DYMATIZE NUTRITION הפכה לפופולארית בקרב המתאמנים בשנים האחרונות.
לא ידענו מראש מה משמעות המושג סופר מאס גיינר והאם המוצר יעמוד בהבטחה והאם הבאז סביבו מוצדק.
לאחר, כמה חודשי מחקר ובדיקה חזרנו עם התוצאות אותן אנחנו מביאים במאמר זה.

המוצר הנבדק

סופר מאס דיימטייז DYMATIZE SUPER MASS

יתרונות

חסרונות

הרכב המוצר

לצורך הבדיקה רכשנו מוצר במשקל 5.5 ק”ג בטעם קרם עוגיות. האספקה היתה מהירה והתחלנו את הבדיקה.
אז קודם כל מדובר בגיינר שמטרתו לעזור בעלייה מהירה יותר במשקל ולהגדלתה של מסת השריר. גיינר זה מבוסס על תערובת של חלבונים ופחמימות ביחס נהדר של 5:1 לטובת החלבונים (ז”א נהדר אם המטרה שלכם להגדיל מסת שריר ולא מסת שומן במקום).
מילה על הפחמימות: גיינר זה מכיל פחמימות מורכבות ופחמימות פשוטות, כאשר לפחמימות הפשוטות ערך גליקמי גבוה, והן מהירות פירוק, ואילו הפחמימות המורכבות איטיות לפירוק ומתאפיינות בערך גליקמי נמוך.
כך גיינר דיימטייז מספקות לשרירים אספקה יציבה וקבועה של פחמימות לאורך זמן. זה יתרון חשוב שפחות שמים אליו לרוב לב.
סופר מאס גיינר עשיר גם בחומצות אמינו מסועפות (BCAA) ורכיבים נוספים. כמו כן, שמחנו לגלות שהמוצר איננו כיל גלוטן.

נאמר בקצרה: ממש אהבנו את ההרכב של המוצר.

וכמובן העובדה שגילינו כי חברת DYMATIZE מייצרת את מוצריה במפעל בעל תקן GMP ובפיקוח מלא של ה FDA האמריקאי, תרם לתחושת הביטחון לפני נטילת המוצר.

אופן השימוש

עוד לפני שהתחלנו להשתמש במוצר בעצמינו קראנו עליו המון ביקורות. מספר פעמים הוזכר שהתרכובת עשויה להיות מעט גבישית אם לא מערבבים בבלנדר.

על כן, בהתחלה ערבלנו בבלנדר, התוצאה היתה נהדרת. לאחר מכן, הפכנו לעצלים יותר והפסקנו עם הערבול. למען האמת לא היה שום הבדל.

ההלצה שלנו קח פשוט כף מידה 1 בתוספת 500 מ”ל חלב/מיץ/מים (בהתאם להעדפתכם האישית), לערבב היטב ולשתות. ממולץ לחלק את המנה ולצרוך חצי בבוקר וחצי שני לאחר האימון (במידה והאימון מתבצע בערב אותו יום כמו במקרה שלנו).

וזהו אתם מקבלים בזריזות כמחצית מצריכת הקלוריות היומית שלכם במנה אחת.

 מנת הגשה עם מים מכילה:
1300 קלוריות, 52 גרם חלבון, 252 גרם פחמימה.

עדות של מתאמן:

במהלך הבדיקה יצא לנו לראיין מתאמן נוסף שצורך את הסופר מאס גיינר על בסיס קבוע וזה מה שהיה לו לומר לנו:

הייתי 56 ק”ג לפני שלושה חודשים. אני מתחיל כעת מחדש להיכנס לכושר לאורך זמן לא הצלחתי לצרוך מספיק קלוריות ליום. אז בעצת מומחה לתזונה צריך ללכת על תוסף. קניתי מוצר זה בחנות אינטרנטית (לא נציין את שם החנות) בכ-300 ש”ח. התחלתי להשתמש בו על בסיס יומי, פעם אחת בבוקר ואחרת בלילה. עליתי במשקל ל-70 ק”ג תוך שלושה חודשים. אם אתה לא מתאמן בחדר כושר אז אני ממליץ לך לא להשתמש במוצר זה רק יעלה את השומן ולא השרירים שלך. מאוד ממליץ על המוצר המדהים הזה שממש שידרג לי את הגוף. עכשיו אני בדרך ליעד הבא – 80 ק”ג.

לסיכום

עם צריכת עקבית נכונה כתוספת לשגרת שינה, משטר תזונה ואימון, זה עוזר לעלות 7-8 ק”ג בחודש בקלות. המינון המועדף הוא ליטול כף אחת על 500 מ”ל ל מים. הזמן הטוב ביותר לקחת יכול להיות לאחר הארוחות או לפני האימון. אחד היתרונות העיקריים של המוצר שהוא ללא גלוטן. 

Dymatize Super Mass Gainer הוא גיינר איכותי המועשר בהמון חלבונים, BCAA, קלוריות וחומרים מזינים אחרים. זה תוסף מעולה לתזונה הנכונה של אתלט.

רשימה מלאה של גיינרים מומלצים ביותר ניתן למצוא בלינק הזה.